عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
کد خبر: 63497
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

منشأ نا امنی های منطقه حضور نیروهای خارجی است/ از همگرایی بین کشور های منطقه استقبال می کنیم

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: این منطقه نه نیازی به حضور قدرت های خارجی دارد و نه وجودشان اثر مثبتی خواهد داشت چراکه منشأ تمام ناامنی های منطقه به دلیل حضور کشورهای خارجی به خصوص آمریکایی هاست.

محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به سفر عمران خان نخست‌وزیر پاکستان به کشورمان گفت: تلاش عمران خان بر این است که در سطح منطقه آرامشی برقرار شود و از نظر جمهوری اسلامی سفر ایشان مورد احترام است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: دیدگاه، مواضع و پیام جمهوری اسلامی کاملا شفاف بوده و ما قطعا به حقوق همسایگان خود احترام می گذاریم و به شدت مخالف با هرگونه تجاوزگری و زورگویی هستیم.

وی رفتار های عربستان را بر اساس تحریک آمریکایی ها و صهیونیست ها و دنبال کننده منافع آنها دانست و با بیان اینکه تمام رفتارهای عربستان خلاف منافع خود آنهاست گفت: میانجی گری عمران خان را به فال نیک می گیریم و ما نیز کشورهای اسلامی را به صلح و مذاکره دعوت می کنیم و از تبادل اطلاعات استقبال خواهیم کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی احترام به حقوق همه کشورها را جزء اصول خود می داند افزود: از کار عمران خان و هر فرد دیگری که بتواند در بین کشورهای منطقه یک همگرایی بیشتر ایجاد کند استقبال می کنیم.

وی یکی از مواضع جمهوری اسلامی در پاسخ به عمران خان را مخالفت با حضور هرگونه قدرت خارجی در منطقه دانست و عنوان کرد: در واقع امنیت و ثبات منطقه باید صرفا توسط اجماع منطقه ای و مردم منطقه ایجاد شود.

رضایی خاطر نشان کرد: این منطقه نه نیازی به حضور قدرت های خارجی دارد و نه وجودشان اثر مثبتی خواهد داشت چراکه منشأ تمام ناامنی های منطقه به دلیل حضور کشورهای خارجی به خصوص آمریکایی هاست.

انتهای پیام/

captcha