بدهی دولت آمریکا از مرز 23 تریلیون عبور کرد/ افزایش 16 درصدی بدهی های آمریکا از زمان به قدرت رسیدن ترامپ نظر رهبر انقلاب درباره مسئله‌ چندهمسری پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به مناسبت رحلت حجت الاسلام «مصطفی آژینی» اخذ تاییدیه استانداردهای بین المللی برای بازی های تولیدی در بسیج/ صرفه‌جویی «یک میلیاردتومانی» با سامانه آموزش مجازی بسیج/ پایشگرهای سازمان فضای مجازی، بومی و مبتنی بر هوش مصنوعی است یک بسیجی در درگیری با اراذل و اوباش به شهادت رسید وعده‌های حمایتی‌- انتخاباتی بسیجیان به دنبال تحقق مؤلفه‌های بیانیه گام دوم باشند برخی مدیریت های ناصحیح نوسانات اقتصادی را رقم زد/ پیگیر مشکلات مالیاتی اصناف هستیم سرلشکر باقری: ثمره تلاش‌های شهید طهرانی مقدم ایران را به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کرد انتحاری‌های روحانی برای حفظ آینده سیاسی‌اش
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷
کد خبر: 63491
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

دستگیری «زم» اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید/نفوذی‌های داخلی باید شناسایی شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگیری روح الله زم مدیر شبکه آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید.

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ با اشاره به دستگیری روح الله زم مدیرشبکه آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه گفت: دستگیری روح اله زم عنصر شرور و پلید وابسته به سرویس های جاسوسی غربی که نماد خیانت و سرسپردگی به عوامل کشورهای خارجی بود برای کشور یک دستاورد مهم به شمار می آید.

رضایی با بیان اینکه این عنصر جذب سیستم های جاسوسی کشورهای فرانسه و آمریکا شده بود و به طور خاص از شبکه صهیونیستی حمایت می شد افزود: در واقع یک شبکه قوی برای تقویتش در خارج از کشور تشکیل شده بود و متأسفانه شبکه ای در داخل کشور زم را حمایت می کرد و برخی از کشورهای اسلامی هم همچون عربستان در این زمینه پشتیبانی‌های مالی داشتند و کم خیانت نکردند.

وی با تأکید بر اینکه آمد نیوز با پشتیبانی‌های مالی و فنی که داشت در بین همه شبکه های معاند خود را لیدر براندازی نظام جمهوری اسلامی می دانست گفت: برخی از اوقات به اخبار دسته اول دسترسی پیدا می کرد و بعضاً آن را با چاشنی دروغ در فضای مجازی منتشر می کرد و برخی از اوقات اخبار سری کشور به دست آمد نیوز می رسید که نشان می‌داد شبکه ای از منابع پشت وی بودند.

رضایی دستگیری این عنصر خائن را از دو جهت مهم دانست و افزود: جهت اول اینکه شبکه‌های داخلی پشتیبان از آمد نیوز که خیلی مهم هستند و حمایت هایی که از وی داشتند و نحوه نفوذ اطلاعات محرمانه کشور باید شناسایی شود.

وی اظهار داشت: جهت دوم اثر بیرونی است که اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید و سپاه پاسداران با اشرافی که به خرج داد توانست این خائن را در شرایطی مناسب دستگیر کند. این موضوع سبب شد تمام داشته ها و توانمندی های دشمنان در هم شکسته شود و یک تزلزل ویژه ای در وجود همه کسانی که با شبکه های جاسوسی و اطلاعاتی کشور در ارتباط هستند ایجاد کرد، به نحوی که در ساعات اولیه انتشار خبر تعداد قابل توجهی کانال را ترک کردند و نشان داد رعب و وحشتی عجیب در همه حاکم شده است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در این خصوص ادامه داد: در حاشیه دستگیری این عنصر خائن شنیدیم که رضا پهلوی هم پیام داده هیچگونه ارتباط و همراهی با این شبکه نداشته است و قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را نداریم چراکه در حدی نیستیم که بخواهیم این کار را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه این حرف ها از جهتی قابل بررسی است گفت: در چند ماه قبل همین عناصر برای براندازی جمهوری اسلامی روز شماری می کردند و با وعده هایی که آمریکایی ها به آنها داده بود قصد داشتند پس از براندازی بر مسند حکومت بنشینند و مسئولیت ها را اشغال کنند.

رضایی با تأکید بر اینکه اقدام سازمان اطلاعات سپاه شاهکار مهمی بود افزود: این اقدام انقلابی اعتماد بر توانمندی داخلی را برای مردم به طور عملیاتی اثبات کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: امروز اقشار مختلف مردم همه از اینگونه اقدامات خوشحال هستند و این دست کارها سبب افزایش اعتماد و امیدواری مردم می شود و این توانمندی نیروی های خودی امروز به عنوان یک دستاورد مهم مطرح است و اینها افتخارات ملت ایران است که هرکدام روز به روز سربلندی و سرافرازی ملت را به دنبال دارد.

 انتهای پیام/

captcha