راننده کامیون بر اثر خروج از جاده جان خود را از دست داد نخستین تلفات ارتش امریکا در سال ۲۰۲۰ در افغانستان / ۲ افسر عضو لشکر ۸۲ هوابرد در حمله طالبان کشته شدند +عکس گزارش| حاج قاسم سلیمانی باید به حاشیه برود! / چگونه رهبر انقلاب بازی برده ترامپ را دوسر باخت کرد؟ هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت! عراقچی: لغو میزبانی باشگاه‌های ایرانی سیاسی است پشت پرده لبنیات سمی/ توضیحات کارشناس جنجال آفرین بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال برگزار می شود قیمت روز گوشی موبایل در ۳۰ دی نخستین کنگره شعر آئینی ـ انقلابی «کوثر ناب» فراخوان داد
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
کد خبر: 63472
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
در راستای حمایت از تولیدات داخلی؛

شهرداری اراک یک دستگاه غلطک از هپکو خریداری کرد

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اراک گفت: در راستای تکمیل تجهیزات و ماشین آلات عمرانی شهرداری و همچنین تسریع در انجام پروژه های عمرانی، یک دستگاه غلطک EC18 آسفالت توسط شهرداری اراک از شرکت هپکو اراک خریداری کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بنیادی سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اراک گفت:این سازمان با استفاده از امکانات و ماشین آلات خود تلاش دارد روند رو به رشد فعالیت های عمرانی و خدماتی شهر را تسریع بخشد.

بنیادی اظهار کرد: در راستای تکمیل تجهیزات و ماشین آلات عمرانی شهرداری و همچنین تسریع در انجام پروژه های عمرانی، یک دستگاه غلطک EC18 آسفالت توسط شهرداری اراک از شرکت هپکو اراک خریداری کرد.

وی با اشاره به خرید غلطک مذکور از شرکت هپکو،خاطر نشان کرد: با خریداری این ماشین آلات می توانیم با تسریع و اجرای هر چه بهتر پروژه های عمرانی، موجب کاهش هزینه ها و برداشت بار مالی از دوش شهرداری در اجرای پروژه هایی که توسط این سازمان انجام می شود، باشیم.

شرکت تولید تجهیزات سنگین-هپکو اراک، ابرشرکت ایرانی در حوزهٔ صنایع سنگین است. این شرکت اولین و بزرگترین کارخانه تولید تجهیزات سنگین در ایران و خاورمیانه می‌باشد، این شرکت به تولید و تامین تجهیزات، ماشین‌آلات ساخت‌وساز، راهسازی، معدنی و کشاورزی می‌پردازد.

انتهای پیام/

captcha