چرا خبرنگاران رسانه ملی می‌توانند، اما مأمورین سیستم کنترلی و نظارتی برخی از دستگاه‌ها نمی‌توانند؟ دستورالعمل مراسم عزاداری محرم ابلاغ شد برگزاری جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا 8 مورد فوتی و شناسایی 128 مورد مبتلا به کروناویروس، در 24 ساعت گذشته در استان مرکزی کمک صنایع استان برای مقابله با کرونا بسیار کم است/ مخالف مراسم عزاداری نیستیم، پروتکل ها رعایت شود رییس جمهور: محرم امسال باید سلامت و سوگواری مردم کنار هم قرار گیرد شرکت ملی نفت ایران موظف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه های روستایی شد جزئیات دریافت کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت/ سری دوم ETF کی عرضه می‌شود؟ افسار بازار لبنیات رها شده است/ صنایع لبنی باز هم گران کردند کارگران «هپکو» خواستار حضور و پاسخگویی تیم مدیریتی شرکت شدند
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۰
کد خبر: 63472
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
در راستای حمایت از تولیدات داخلی؛

شهرداری اراک یک دستگاه غلطک از هپکو خریداری کرد

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اراک گفت: در راستای تکمیل تجهیزات و ماشین آلات عمرانی شهرداری و همچنین تسریع در انجام پروژه های عمرانی، یک دستگاه غلطک EC18 آسفالت توسط شهرداری اراک از شرکت هپکو اراک خریداری کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بنیادی سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اراک گفت:این سازمان با استفاده از امکانات و ماشین آلات خود تلاش دارد روند رو به رشد فعالیت های عمرانی و خدماتی شهر را تسریع بخشد.

بنیادی اظهار کرد: در راستای تکمیل تجهیزات و ماشین آلات عمرانی شهرداری و همچنین تسریع در انجام پروژه های عمرانی، یک دستگاه غلطک EC18 آسفالت توسط شهرداری اراک از شرکت هپکو اراک خریداری کرد.

وی با اشاره به خرید غلطک مذکور از شرکت هپکو،خاطر نشان کرد: با خریداری این ماشین آلات می توانیم با تسریع و اجرای هر چه بهتر پروژه های عمرانی، موجب کاهش هزینه ها و برداشت بار مالی از دوش شهرداری در اجرای پروژه هایی که توسط این سازمان انجام می شود، باشیم.

شرکت تولید تجهیزات سنگین-هپکو اراک، ابرشرکت ایرانی در حوزهٔ صنایع سنگین است. این شرکت اولین و بزرگترین کارخانه تولید تجهیزات سنگین در ایران و خاورمیانه می‌باشد، این شرکت به تولید و تامین تجهیزات، ماشین‌آلات ساخت‌وساز، راهسازی، معدنی و کشاورزی می‌پردازد.

انتهای پیام/

captcha