کلیپ| ناجا، یادآور امنیت و اقتدار کشور تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است تقدیر از حافظان نظم و امنیت در اراک آیا عرضه سهام عدالت در بورس از تصدی گری دولت می کاهد؟ عکس/ دشت دیدنی شقایق در دیلمان بخش مهم و خطرناک قدرت ما پنهان است/ شاهد جهش قدرت دریایی ایران هستیم الحاق ۱۱۲ فروند شناور موشک‌انداز به ناوگان مدافعان امنیت خلیج فارس / افزایش قدرت تهاجمی سپاه با شناورهای ذوالفقار، میعاد و حیدر + تصاویر ضرب‌المثل ژاپنی ریش‌سفید مجلس/ ‌دیده بوسی در شرایط کرونایی! «رومینا اشرفی» نتیجه رسوخ کردن تفکر غرب در کشور است سلیمی به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب شد
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
کد خبر: 63427
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
#در-مسیر_اربعین

فرشته‌های اربعینی + عکس

عشق به اباعبدالله الحسین علیه‌السلام کوچک و بزرگ نمی‌شناسد، مخصوصاٌ اگر اربعین باشد و پیاده‌روی و سختی‌هایش!

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حضور کودکان و خردسالانی که به همراه پدر و مادر خود، مسیر ۳ روزه نجف به کربلا را در گرمای طاقت‌فرسای این‌ روزهای عراق طی می‌کنند شاید تأکیدی باشد بر این معنی که عشق به اباعبدالله الحسین علیه‌السلام کوچک و بزرگ نمی‌شناسد، مخصوصاٌ اگر اربعین باشد و پیاده‌روی و سختی‌هایش! 

همیشه یکی از جذابیت‌های پیاده‌روی اربعین حضور کودکان خردسالی است که به همراه پدر و مادر خود در این مراسم شرکت می‌کنند و البته سوژه‌ مناسبی برای عکاسان، خبرنگاران و حتی زائرانی هستند که با وسایل تصویری خود لحظات دلنشین و زیبای پیاده‌روی اربعین را ثبت می‌نمایند.

کودکان خردسالی که گاهی در آغوش والدین خود هستند و گاهی با جست‌وخیزهای خرامانه خود در مسیر عشق دل هر زائری را می‌برند و خوشحال از بازی کودکانه‌شان گام‌های کوچک خود را برای رسیدن به کربلا همراه با دیگر زائران این مسیر برمی‌دارند.

انتهای پیام/

captcha