فیلم/ وقتی دوربین ها بازیگری اوباش را لو دادند! وداع با شهید مظلوم ناجا در کرمانشاه عملیات فریب؛ جنجال در 97 عملیات در 98 / هشدار 11 ماه قبل رهبر معظم انقلاب چگونه نقشه ضد انقلاب را برملا کرد؟ 12 دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین علی مطهری: حمایت رهبر انقلاب از تصمیم سران قوا جوانمردانه‌ بود تصاویر/ پاییز در جهان آرامش نسبی پس از یک شب پر تنش/ مردم از اشرار فاصله گرفتند/ آرامش کامل در تهران؛ فروکش‌کردن اعتراضات در شهرهای دیگر/ شهادت مظلومانه یک بسیجی +عکس اولین مرحله یارانه جدید امشب پرداخت می‌شود/ دولت تصمیم سران قوا را عملی کرد/ ۶۰ میلیون نفر مشمول دریافت بسته معیشتی هستند سردار سلیمانی: نیروهای امنیتی با سعه صدر با آشوبگران برخورد کردند/ عوامل اصلی آشوب‌ها دستگیر شده‌اند لزوم‌ عزم قوا برای پاسخ به مطالبات مردم/باهر ناامنی برخوردمی‌کنیم
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
کد خبر: 63427
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
#در-مسیر_اربعین

فرشته‌های اربعینی + عکس

عشق به اباعبدالله الحسین علیه‌السلام کوچک و بزرگ نمی‌شناسد، مخصوصاٌ اگر اربعین باشد و پیاده‌روی و سختی‌هایش!

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حضور کودکان و خردسالانی که به همراه پدر و مادر خود، مسیر ۳ روزه نجف به کربلا را در گرمای طاقت‌فرسای این‌ روزهای عراق طی می‌کنند شاید تأکیدی باشد بر این معنی که عشق به اباعبدالله الحسین علیه‌السلام کوچک و بزرگ نمی‌شناسد، مخصوصاٌ اگر اربعین باشد و پیاده‌روی و سختی‌هایش! 

همیشه یکی از جذابیت‌های پیاده‌روی اربعین حضور کودکان خردسالی است که به همراه پدر و مادر خود در این مراسم شرکت می‌کنند و البته سوژه‌ مناسبی برای عکاسان، خبرنگاران و حتی زائرانی هستند که با وسایل تصویری خود لحظات دلنشین و زیبای پیاده‌روی اربعین را ثبت می‌نمایند.

کودکان خردسالی که گاهی در آغوش والدین خود هستند و گاهی با جست‌وخیزهای خرامانه خود در مسیر عشق دل هر زائری را می‌برند و خوشحال از بازی کودکانه‌شان گام‌های کوچک خود را برای رسیدن به کربلا همراه با دیگر زائران این مسیر برمی‌دارند.

انتهای پیام/

captcha