دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به ماجرای رومینا گزارش؛ چه زمانی طلا ارزان می شود؟/ پیش بینی سبزپوشی بورس در هفته آینده آیا دولت آمریکا ماشه را بر پیکر نیمه‌جان برجام خواهد کشید؟ ترامپ احیای برجام را برای دولت بعدی آمریکا دشوار کرده است واکنش میثم مطیعی به ماجرای قتل رومینا اشرفی اختصاصی| امتیازدهی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های مجلس بازنگری می‌شود رساندن بنزین به ونزوئلا پاسخ محکمی به زورگویی‌های آمریکا بود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی/ تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده قاسم‌پور: آسیه پناهی و ساکنان شهرک فدک کرمانشاه قربانی رویه‌های غلط اداری شده‌اند
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
کد خبر: 63354
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
 نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

رئیس‌جمهور برای فرار از پاسخگویی موضوعات حاشیه‌ای را مطرح می‌کند/ آقای روحانی قانون اساسی را مطالعه کند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور در خصوص شورای نگهبان، گفت: رئیس‌جمهور برای فرار از پاسخگویی به مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوعات حاشیه‌ای این‌چنینی را مطرح می‌کند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور در خصوص شورای نگهبان، گفت: امروز رئیس‌جمهور برای فرار از پاسخگویی به مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوعات حاشیه‌ای این‌چنینی را مطرح می‌کند.

سلیمی با اشاره به اینکه آقای روحانی حقوقدان هستند و قانون اساسی و قانون نظارت شورای نگهبان را به خوبی می دانند، اظهار کرد: مجلس اول هیئتی بود که آقای موسوی خوئینی ها مسئولیت آن را برعهده داشت و در همان مجلس هم نظارت وجود داشت.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس دهم با تأکید بر اینکه نظارت از ابتدا برقرار بود و اینکه می‌گویند نظارت نبوده حرف درستی نیست، ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری اول ۱۰۶ نفر کاندید شدند ولی آقای موسوی‌خوئینی‌ها همه را کنار زدند و چند نفر را نگه داشتند.

وی با بیان تعجب از اظهارات رئیس جمهور که خود حقوقدان هستند ولی از اینگونه مسائل بی اطلاع می باشند افزود: آقای روحانی می گویند سرهنگ نیستم ولی حرف های ایشان نشان از سرهنگی دارد، اگرچه سرهنگی در کشور ما یک افتخار بزرگ است، ولی ایشان تنها برای جمع کردن رأی این‌گونه سخن گفتند.

سلیمی، با اشاره به اینکه آقای روحانی برای عدم پاسخگویی به وعدها، به مسائل حاشیه‌ای دامن می‌زند افزود: امروز به رئیس‌جمهور توصیه می‌کنم یک‌بار دیگر قانون اساسی کشور را مطالعه کنند.

وی با تأکید بر اینکه آقای رئیس‌جمهور که وعده حل مشکلات را دادند باید مشکلات را پیگیری کنند، خاطرنشان کرد: چرا موضوع برجام هنوز بلاتکلیف مانده، ایشان باید در مورد انتصابات خود دهد و پاسخگو باشد که برای اشتغال و گرانی افسارگسیخته که فشارهای زیادی به مردم وارد کرده چه اقداماتی انجام داده‌اند.

انتهای پیام/

captcha