کارشکنی در تامین سهم شهرداری اراک از تصفیه پساب فاضلاب؛ محیط زیست بهانه گیری می کند!/ از 17 میلیارد تومان برای 70 دستگاه اتوبس تا اعطای امتیاز به مالکین املاک خیابان محسنی تامین پول کمک جدید به ۱۸ میلیون خانوار از کجا؟ دولت پاسخ دهد «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری سرلشکر باقری: مبارزه با فساد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است تلاش رئیس جمهور برای فرار از پاسخگویی با یک روش کهنه/ دولت روحانی چگونه منابع ارزی کشور را در جنگ اقتصادی هدر داد؟ تناقض گویی رئیس جمهور در مواجهه با اشتغال/ روحانی 19 آبان 98: دولت نباید شغل ایجاد کند/ روحانی 29 مرداد 96: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟! سازمان سینمایی وچالش سامان‌دهی اکران/سلطه بفروش‌ها پایان می‌یابد؟ اختصاص 360 میلیارد تومان برای کارآفرینان مناطق سیل‌زده/ ایجاد 840 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصاد چرا ارتش آمریکا در تأسیسات نفتی سوریه مستقر شده‌ است؟
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۷
کد خبر: 63354
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
 نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

رئیس‌جمهور برای فرار از پاسخگویی موضوعات حاشیه‌ای را مطرح می‌کند/ آقای روحانی قانون اساسی را مطالعه کند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور در خصوص شورای نگهبان، گفت: رئیس‌جمهور برای فرار از پاسخگویی به مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوعات حاشیه‌ای این‌چنینی را مطرح می‌کند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور در خصوص شورای نگهبان، گفت: امروز رئیس‌جمهور برای فرار از پاسخگویی به مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوعات حاشیه‌ای این‌چنینی را مطرح می‌کند.

سلیمی با اشاره به اینکه آقای روحانی حقوقدان هستند و قانون اساسی و قانون نظارت شورای نگهبان را به خوبی می دانند، اظهار کرد: مجلس اول هیئتی بود که آقای موسوی خوئینی ها مسئولیت آن را برعهده داشت و در همان مجلس هم نظارت وجود داشت.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس دهم با تأکید بر اینکه نظارت از ابتدا برقرار بود و اینکه می‌گویند نظارت نبوده حرف درستی نیست، ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری اول ۱۰۶ نفر کاندید شدند ولی آقای موسوی‌خوئینی‌ها همه را کنار زدند و چند نفر را نگه داشتند.

وی با بیان تعجب از اظهارات رئیس جمهور که خود حقوقدان هستند ولی از اینگونه مسائل بی اطلاع می باشند افزود: آقای روحانی می گویند سرهنگ نیستم ولی حرف های ایشان نشان از سرهنگی دارد، اگرچه سرهنگی در کشور ما یک افتخار بزرگ است، ولی ایشان تنها برای جمع کردن رأی این‌گونه سخن گفتند.

سلیمی، با اشاره به اینکه آقای روحانی برای عدم پاسخگویی به وعدها، به مسائل حاشیه‌ای دامن می‌زند افزود: امروز به رئیس‌جمهور توصیه می‌کنم یک‌بار دیگر قانون اساسی کشور را مطالعه کنند.

وی با تأکید بر اینکه آقای رئیس‌جمهور که وعده حل مشکلات را دادند باید مشکلات را پیگیری کنند، خاطرنشان کرد: چرا موضوع برجام هنوز بلاتکلیف مانده، ایشان باید در مورد انتصابات خود دهد و پاسخگو باشد که برای اشتغال و گرانی افسارگسیخته که فشارهای زیادی به مردم وارد کرده چه اقداماتی انجام داده‌اند.

انتهای پیام/

captcha