دولت گذشته توجهی به ظرفیت‌های شرق آسیا نداشت/ عضویت دائم در شانگهای نه بزرگ به سیاست انزاوایی غرب علیه ایران بود انهدام شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی انگیزه‌ها و پیامدهای عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای / نقش تهران در مدیریت امنیت منطقه‌ای پررنگ‌تر شد حسینی‌کیا: قیمت خودرو‌های خارجی در کشور ۸ برابر نرخ واقعی است اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است دفاع مقدس هویت ملت ایران است/ ایجاد پاتوق فرهنگی برای جوانان یکی از سیاست های دهکده مقاومت است افت تحصیلی پنهان معضل جدید نظام آموزشی/ کرونا چطور بر کیفیت آموزش‌ها اثر گذاشت؟ کاظمی: پاداش فرهنگیان بازنشسته را هر روز پیگیری می‌کنم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیاز به 300 میلیارد تومان اعتبار دارد/ قصور پیمانکار قبلی پروژه در حال بررسی است الگوسازی زندگی شهدا، مهمترین اقدام در گام دوم انقلاب
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
کد خبر: 63348
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات مأموران انتظامی شهرستان شازند 83 دستگاه تلویزیون ، ماشین لباسشویی و ظرف‌شویی ،کیس و مانیتور، سیلندر گاز و فن به ارزش یک میلیارد و 397 میلیون ریال از یک دستگاه کامیون ایسوزو در شهرستان شازند کشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در راستای اجرای طرح‌های ضربتی مقابله با کالای قاچاق مأموران یگان امداد شهرستان شازند در حین گشت زنی در یکی از محورهای اطراف این شهرستان به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک شدند.

سپهوند اظهار کرد: در عملیاتی غافلگیرانه خودرو متوقف و پس از بازرسی از آن 32 عدد کیس، 4 عدد مانیتور، 9 دستگاه ماشین لباسشویی، 6دستگاه تلویزیون، 2 دستگاه ماشین ظرف‌شویی و30 عدد سیلندر گاز و فن کشف شد.

وی ادامه داد: ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک میلیارد و 397 میلیون ریال ارزیابی‌شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: راننده خودرو در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار