کلیپ| ناجا، یادآور امنیت و اقتدار کشور تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است تقدیر از حافظان نظم و امنیت در اراک آیا عرضه سهام عدالت در بورس از تصدی گری دولت می کاهد؟ عکس/ دشت دیدنی شقایق در دیلمان بخش مهم و خطرناک قدرت ما پنهان است/ شاهد جهش قدرت دریایی ایران هستیم الحاق ۱۱۲ فروند شناور موشک‌انداز به ناوگان مدافعان امنیت خلیج فارس / افزایش قدرت تهاجمی سپاه با شناورهای ذوالفقار، میعاد و حیدر + تصاویر ضرب‌المثل ژاپنی ریش‌سفید مجلس/ ‌دیده بوسی در شرایط کرونایی! «رومینا اشرفی» نتیجه رسوخ کردن تفکر غرب در کشور است سلیمی به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب شد
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
کد خبر: 63347
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

گزارش تصویری|نان صلواتی فراهانی ها برای زائران اربعین در نجف

مردم شهر تلخاب شهرستان فراهان برای سومین سال متوالی همزمان با نزدیک شدن به ایام همایش جهانی پیاده روی اربعین حسینی(ع) نانوایی صلواتی را در شهر نجف در عراق برپا کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ این روزها که عده ای کوله پشتی های خود را بسته و در مسیر کربلا در حرکت هستند. عده ای دیگر در مسیر عشق و دلدادگی، خود را وقف خدمت به زائران اربعین کرده اند.

خدمت رسانی و عشق به امام حسین(ع)، کوچک و بزرگ و زن و مرد نمی شناسد، این روزها مردمان ایران زمین برای مولایشان حسین(ع) بی‌قراری می‌کنند و برای خدمت به او سر از پا نمی‌شناسند، هر کس به طریقی عشق و ارادات خود را در مسیر عاشقی به نمایش گذاشته است.

مردم شهر تلخاب شهرستان فراهان هم برای سومین سال متوالی همزمان با نزدیک شدن به ایام همایش جهانی پیاده روی اربعین حسینی(ع) نانوایی صلواتی را در نجف برپا کردند.

مردم تلخاب امسال با اهدای ۳۰ تن آرد در پذیرایی از زائرین اربعین حسینی سهیم هستند.

انتهای پیام/

captcha