فیلم/ وقتی دوربین ها بازیگری اوباش را لو دادند! وداع با شهید مظلوم ناجا در کرمانشاه عملیات فریب؛ جنجال در 97 عملیات در 98 / هشدار 11 ماه قبل رهبر معظم انقلاب چگونه نقشه ضد انقلاب را برملا کرد؟ 12 دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین علی مطهری: حمایت رهبر انقلاب از تصمیم سران قوا جوانمردانه‌ بود تصاویر/ پاییز در جهان آرامش نسبی پس از یک شب پر تنش/ مردم از اشرار فاصله گرفتند/ آرامش کامل در تهران؛ فروکش‌کردن اعتراضات در شهرهای دیگر/ شهادت مظلومانه یک بسیجی +عکس اولین مرحله یارانه جدید امشب پرداخت می‌شود/ دولت تصمیم سران قوا را عملی کرد/ ۶۰ میلیون نفر مشمول دریافت بسته معیشتی هستند سردار سلیمانی: نیروهای امنیتی با سعه صدر با آشوبگران برخورد کردند/ عوامل اصلی آشوب‌ها دستگیر شده‌اند لزوم‌ عزم قوا برای پاسخ به مطالبات مردم/باهر ناامنی برخوردمی‌کنیم
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶
کد خبر: 63347
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

گزارش تصویری|نان صلواتی فراهانی ها برای زائران اربعین در نجف

مردم شهر تلخاب شهرستان فراهان برای سومین سال متوالی همزمان با نزدیک شدن به ایام همایش جهانی پیاده روی اربعین حسینی(ع) نانوایی صلواتی را در شهر نجف در عراق برپا کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ این روزها که عده ای کوله پشتی های خود را بسته و در مسیر کربلا در حرکت هستند. عده ای دیگر در مسیر عشق و دلدادگی، خود را وقف خدمت به زائران اربعین کرده اند.

خدمت رسانی و عشق به امام حسین(ع)، کوچک و بزرگ و زن و مرد نمی شناسد، این روزها مردمان ایران زمین برای مولایشان حسین(ع) بی‌قراری می‌کنند و برای خدمت به او سر از پا نمی‌شناسند، هر کس به طریقی عشق و ارادات خود را در مسیر عاشقی به نمایش گذاشته است.

مردم شهر تلخاب شهرستان فراهان هم برای سومین سال متوالی همزمان با نزدیک شدن به ایام همایش جهانی پیاده روی اربعین حسینی(ع) نانوایی صلواتی را در نجف برپا کردند.

مردم تلخاب امسال با اهدای ۳۰ تن آرد در پذیرایی از زائرین اربعین حسینی سهیم هستند.

انتهای پیام/

captcha