خاطرات منتشر نشده رهبر انقلاب از مقاطع حساس دهه 1360 کلیدواژه #کمک_مومنانه؛ هم اکنون ترند اول توییتر فارسی رای فراکسیون اکثریت مجلس به ریاست «قالیباف»/قاضی‌زاده و نیکزاد؛ گزینه‌های فراکسیون اکثریت برای نائب‌رئیسی مجلس رزمایش همدلی و کمک مومنانه در اراک رزمایش کمک مومنانه فرصت مناسبی را برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا ایجاد کرد/توزیع 40 هزار بسته معیشتی در مرحله سوم در استان مرکزی شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی چرا بامداد امروز اینترنت ایران دچار مشکل شد؟ کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۳
کد خبر: 63317
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد

کارشناس حوادث و بلایای مرکز بهداشت تفرش با اشاره به تغییرات اقلیمی و شرایط جوی و آب‌وهوا و نیز با توجه به تعدد حوادث و بلایای طبیعی در کشور باعث شده است که ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار گیرد، گفت: این شرایط اهمیت موضوع حوادث و بلایا را در کشور بیش‌ازپیش کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزادمهر کارشناس حوادث و بلایای مرکز بهداشت تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به تغییرات اقلیمی و شرایط جوی و آب و هوا و نیز با توجه به تعدد حوادث و بلایای طبیعی در کشور باعث شده است که ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار گیرد، گفت: این شرایط اهمیت موضوع حوادث و بلایا را در کشور بیش از پیش کرده است.

فرزادمهر اظهار کرد: تلاش مضاعف و شایسته در مباحث آموزشی های عمومی و تخصصی، فعالیت‌های بنیادی و زیربنایی، گسترش امکانات و تجهیزات مورد نیاز و تهیه برنامه راه اصولی و کاربردی را می طلبد.

وی افزود: بر اساس بارندگی‌های فروردین ماه امسال و طغیان رودخانه ها در سطح کشور که با افزایش مشکلات و آسیب‌های متعددی همراه بود که رفع آنها نیازمند آموزش همگانی و ارتقای توانایی‌های زیر ساختی و عملکردی است.

کارشناس حوادث و بلایای مرکز بهداشت تفرش بیان کرد: با توجه به اینکه ستاد مدیریت بحران و موضوع کاهش اثرات حوادث و بلایای طبیعی و کار در این راستا در ابتدای راه است، نیازمند تلاش و پشتکار همه جانبه دستگاهها و مسئولین است.

فرزادمهر با بیان این مطلب که اولویت برنامه های مرکز بهداشت تفرش در زمینه آموزش آمادگی خانوارها در برابر حوادث و بلایای طبیعی است، خاطر نشان کرد: این امر به صورت جلسات متعدد آموزشی در مراکز بهداشت شهری، روستایی، پایگاهها و خانه های بهداشت، مدارس، موسسات، کارخانجات و ادارات سطح شهرستان توسط کارشناسان ارائه می شود. همچنین جزوات آموزشی، بروشور و پمفلت هایی در این راستا توزیع می شود.

انتهای پیام/

captcha