عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
کد خبر: 63278
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

گزارش تصویری|اختتامیه کارگاه روایت ایثار

کارگاه یک روزه "روایت ایثار" از برنامه های در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با حضور جمعی از هنرمندان استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛کارگاه یک روزه "روایت ایثار" از برنامه های در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با حضور جمعی از هنرمندان استان مرکزی برگزار شد.

اختتامیه این کارگاه یک روزه با سخنرانی سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و دبیر کل کنگره ملی نقش لملم خمینین(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی برگزار شد.

در پایان این مراسم از هنرمندانی که آثار برتز خلق کردند تجلیل به عمل آمد.

captcha