نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۰
کد خبر: 63217
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین

در آستانه اربعین حسینی 65 موکب استان مرکزی از زوار امام حسین(ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین پذیرایی می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ از ابتدایی‌ترین نقطه استان یعنی شهرستان زرندیه تا کربلای معلی مجموعاً 65 موکب استان مرکزی در ایران به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) خدمات‌رسانی می‌کنند.

مجموعاً این موکب‌ها در طول ایام اربعین بیش از ۲میلیون و ۸۶هزار نفر وعده غذا طبخ کرده و از زائرین پذیرایی می‌کنند.

این موکب‌ها همچنین به ۳۳هزار و ۹۲۰ نفر برادر و ۸هزار و ۱۷۰ نفر خواهر در شبانه‌روز اسکان خواهند داد.

افرادی که در سامانه سماح ثبت نام کردند به محض ورود به محدوده استان مرکزی پیامکی حاوی محل استقرار موکب های استان مرکزی را دریافت می کنند تا راحت تر بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند.

خدمت رسانی موکب های استان مرکزی از ۱۲ روز مانده به روز اربعین تا چند روز پس از این روز ادامه دارد البته برخی موکب ها نیز پس از روز اربعین خدمت رسانی خود را آغاز می کنند تا زائرین در بازگشت با کمبود امکانات رو به رو نشوند.

انتهای پیام/

captcha