احتمال ممنوع‌الخروج شدن پزشکان فراری از کارتخوان همه می‌گویند سهمیه بنزینی که به ما می‌دهید کم است/کارت سوخت قدیمی شده است برخی از هنرمندان می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و قهرمان شوند پدران اغتشاش آبان به فکر آینده نظرات کاربران درباره نامزد نشدن پروانه سلحشوری در انتخابات مجلس گفتگو با مهدی جمشیدی| چرا جنبش دانشجویی دچار انفعال است؟/ تحرکات اخیر دانشجویی در حد نام \\ سرایت بیماری دستمزد نجومی از سینما به تئاتر/ بازیگرسالاری آفت است پروژه تحریم تلویزیون شروع نشده تمام شد! کاهش 22 میلیون لیتری مصرف بنزین پس از بازگشت سهمیه بندی/ مصرف گاز بالا رفت ورود پلیمرهای ضد قارچ و کپک به صنعت صادرات خشکبار و آجیل
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
کد خبر: 63217
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین

در آستانه اربعین حسینی 65 موکب استان مرکزی از زوار امام حسین(ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین پذیرایی می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ از ابتدایی‌ترین نقطه استان یعنی شهرستان زرندیه تا کربلای معلی مجموعاً 65 موکب استان مرکزی در ایران به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) خدمات‌رسانی می‌کنند.

مجموعاً این موکب‌ها در طول ایام اربعین بیش از ۲میلیون و ۸۶هزار نفر وعده غذا طبخ کرده و از زائرین پذیرایی می‌کنند.

این موکب‌ها همچنین به ۳۳هزار و ۹۲۰ نفر برادر و ۸هزار و ۱۷۰ نفر خواهر در شبانه‌روز اسکان خواهند داد.

افرادی که در سامانه سماح ثبت نام کردند به محض ورود به محدوده استان مرکزی پیامکی حاوی محل استقرار موکب های استان مرکزی را دریافت می کنند تا راحت تر بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند.

خدمت رسانی موکب های استان مرکزی از ۱۲ روز مانده به روز اربعین تا چند روز پس از این روز ادامه دارد البته برخی موکب ها نیز پس از روز اربعین خدمت رسانی خود را آغاز می کنند تا زائرین در بازگشت با کمبود امکانات رو به رو نشوند.

انتهای پیام/

captcha