تصمیم سازمان لیگ: بازی فولاد باید برگزار شود/ استقلال باید تست مجدد بدهد/احتمال جریمه آبی پوشان طرح اخذ مالیات از عایدی مسکن در دستور کار مجلس/ دولت وظیفه نظارت و کنترل قیمت‌ها را رها کرده است عکس پروفایل چه راز‌هایی درباره شخصیت افراد افشا می‌کند؟ اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری با کدام نام‌ها وارد می‌شوند؟ دادگاه رسیدگی به اتهامات طبری/وکیل دانیال زاده: موکلم چاره‌ای جز اخذ تسهیلات بانک ملی نداشته طرح سؤال از رئیس‌جمهور تقدیم هیأت‌رئیسه مجلس شد/ امضاها به ۲۰۰ رسید آقای ظریف! شما شریک اصلی دلار ۲۰ هزارتومانی هستید اقتصاد ایران فرو نمی‌پاشد/ بازی با قیمت ارز و سکه کار دشمن است ورود نیروهای مسلح به خودروسازی؛ قانون چه می‌گوید؟/ کمک فناورانه بخش دفاع به خودروسازان چهار کشته و مجروح در دو حادثه رانندگی در استان مرکزی
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
کد خبر: 63217
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین

در آستانه اربعین حسینی 65 موکب استان مرکزی از زوار امام حسین(ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین پذیرایی می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ از ابتدایی‌ترین نقطه استان یعنی شهرستان زرندیه تا کربلای معلی مجموعاً 65 موکب استان مرکزی در ایران به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) خدمات‌رسانی می‌کنند.

مجموعاً این موکب‌ها در طول ایام اربعین بیش از ۲میلیون و ۸۶هزار نفر وعده غذا طبخ کرده و از زائرین پذیرایی می‌کنند.

این موکب‌ها همچنین به ۳۳هزار و ۹۲۰ نفر برادر و ۸هزار و ۱۷۰ نفر خواهر در شبانه‌روز اسکان خواهند داد.

افرادی که در سامانه سماح ثبت نام کردند به محض ورود به محدوده استان مرکزی پیامکی حاوی محل استقرار موکب های استان مرکزی را دریافت می کنند تا راحت تر بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند.

خدمت رسانی موکب های استان مرکزی از ۱۲ روز مانده به روز اربعین تا چند روز پس از این روز ادامه دارد البته برخی موکب ها نیز پس از روز اربعین خدمت رسانی خود را آغاز می کنند تا زائرین در بازگشت با کمبود امکانات رو به رو نشوند.

انتهای پیام/

captcha