نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷
کد خبر: 63216
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
فرمانده انتظامي استان مرکزی خبر داد

كشف 100 كيلوگرم ترياك در دليجان

فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف 100 كيلوگرم ترياك در يك عمليات تعقيب و گريز و در بازرسي از يك دستگاه خودروي سواري در دلیجان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ حسن مفخمي شهرستاني فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: در برنامه‌ریزی جامع پليس در مبارزه با قاچاقچيان مواد مخدر، امروز مأموران انتظامي شهرستان دليجان در انجام تحقيقاتي از تردد يك دستگاه خودروي حامل مواد مخدر از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مطلع شدند.

وي افزود: در تمهيدات نامحسوس پليس،‌ خودرو در يكي از محورهاي ورودي شهرستان دليجان شناسايي و در يك عمليات تعقيب و گريز خودرو به يكي از کوچه‌های فرعي هدايت و متوقف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی با بيان ادامه داشتن تحقيقات پليس در اين پرونده بیان کرد:‌ در بازرسي از خودروي متوقف شده توسط سگ‌های مواد ياب، ‌مقدار 100 كيلوگرم ترياك كه به شكل ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، كشف شد.

وی بر قاطعيت و استمرار طرح هاي مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد و گفت:‌ تلفن 110 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت هر گونه گزارش از سوي شهروندان است.

انتهای پیام/

captcha