نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۳
کد خبر: 63207
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹

اجرای برنامه های ویژه هفته کودک در فراهان + عکس

ویژه برنامه های هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فراهان تا ۱۹ مهرماه ۹۸ با برنامه های متنوع در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ ویژه برنامه های هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فراهان تا ۱۹ مهرماه ۹۸ با برنامه های متنوع از جمله فرهنگی و هنری ایستگاه نقاشی، کارگاه سفال، قصه گویی، انواع بازی های بومی و محلی در راستای ایجاد نشاط و خلاقیت کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

امروز این ویژه نامه با محوریت و رویکرد بازی، شادی و نشاط اجتماعی با حضور سرپرست فرمانداری فراهان و جمعی از مدیران ادارات شهرستان در پارک بسیج شهر فرمهین برگزار شد.

همایش ایمنی و سلامت، کارگاه اطفای حریق، نمایش، قصه‌گویی، اجرای گروه سرود و نقاشی دیواری، بازی های بومی و محلی و.... با حضور اعضای کانون از دیگر برنامه‌های این هفته است.

انتهای پیام/

captcha