تعطیلی و تاخیر در فعالیت مدارس استان مرکزی در ۲۹ دی ماه افت بهای سکه و ارز + جدول تصاویر جدید از داخل پایگاه عین الاسد پرداخت وام 100 میلیونی ازدواج از سال آینده فتوحات بزرگ با تربیت جوانان مؤمن انقلابی کسب می‌شود یاد شهیدان مایه طراوت دلها و جان های مومنان است 9 انجمن تخصصی در راستای برگزاری جشنواره امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کردند قیمت روز گوشی موبایل در ۲۸ دی تحلیلی بر فرامتن خطبه‌های رهبر انقلاب/ سومین یوم‌اللهِ دی ماهِ پرماجرا شکایت کارگران در۲۰استان الکترونیکی شد/فرایندثبت غیرحضوری دادخواست
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
کد خبر: 63207
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹

اجرای برنامه های ویژه هفته کودک در فراهان + عکس

ویژه برنامه های هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فراهان تا ۱۹ مهرماه ۹۸ با برنامه های متنوع در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ ویژه برنامه های هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فراهان تا ۱۹ مهرماه ۹۸ با برنامه های متنوع از جمله فرهنگی و هنری ایستگاه نقاشی، کارگاه سفال، قصه گویی، انواع بازی های بومی و محلی در راستای ایجاد نشاط و خلاقیت کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

امروز این ویژه نامه با محوریت و رویکرد بازی، شادی و نشاط اجتماعی با حضور سرپرست فرمانداری فراهان و جمعی از مدیران ادارات شهرستان در پارک بسیج شهر فرمهین برگزار شد.

همایش ایمنی و سلامت، کارگاه اطفای حریق، نمایش، قصه‌گویی، اجرای گروه سرود و نقاشی دیواری، بازی های بومی و محلی و.... با حضور اعضای کانون از دیگر برنامه‌های این هفته است.

انتهای پیام/

captcha