کارشکنی در تامین سهم شهرداری اراک از تصفیه پساب فاضلاب؛ محیط زیست بهانه گیری می کند!/ از 17 میلیارد تومان برای 70 دستگاه اتوبس تا اعطای امتیاز به مالکین املاک خیابان محسنی تامین پول کمک جدید به ۱۸ میلیون خانوار از کجا؟ دولت پاسخ دهد «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری سرلشکر باقری: مبارزه با فساد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است تلاش رئیس جمهور برای فرار از پاسخگویی با یک روش کهنه/ دولت روحانی چگونه منابع ارزی کشور را در جنگ اقتصادی هدر داد؟ تناقض گویی رئیس جمهور در مواجهه با اشتغال/ روحانی 19 آبان 98: دولت نباید شغل ایجاد کند/ روحانی 29 مرداد 96: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟! سازمان سینمایی وچالش سامان‌دهی اکران/سلطه بفروش‌ها پایان می‌یابد؟ اختصاص 360 میلیارد تومان برای کارآفرینان مناطق سیل‌زده/ ایجاد 840 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصاد چرا ارتش آمریکا در تأسیسات نفتی سوریه مستقر شده‌ است؟
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۳
کد خبر: 63203
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳

برپایی نمایشگاه عرضه محصولات و تولیدات روستایی در فراهان + عکس

نمایشگاه عرضه محصولات و تولیدات روستایی با 20 غرفه در فراهان برپا شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ نمایشگاه عرضه محصولات و تولیدات روستایی با 20 غرفه در فراهان برپا شد.

در این نمایشگاه روستاییان و کارآفرینان روستایی دستاوردها و محصولات کشاورزی، زراعی، باغبانی، ابزار آلات کشاورزی، صنایع تبدیلی و صنایع دستی خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند.

آدینه؛ سرپرست فرمانداری فراهان، معرفی توانمندی ها، ظرفیت ها و قابلیت های روستایی شهرستان، عرضه محصولات کشاورزی، دامی و صنایع بصورت مستقیم، ارتقاء اعتماد به نفس و تعالی شان روستائیان، شناخت ساکنان شهری از توانمندی های روستایی، تعمیق و گسترش همدلی و ایجاد مودت و دوستی میان شهروندان، ترغیب و تشویق جوامع روستایی به خلاقیت و نوآوری و تعمیق بسترهای لازم جهت افزایش مشارکت های جمعی و فعالیت های مدنی را از اهداف برپایی این نمایشگاه دانست.

این نمایشگاه در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهر فرمهین تا 19 مهرماه 98 مهر ماه پذیرای عموم باردیدکنندگان است.

انتهای پیام/

captcha