نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۵
کد خبر: 63201
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰

فرمانده ناجا: پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد ‌تامین می‌کند‌ / صدور ۱.۷۰۰ ‌میلیون‌ جلد گذرنامه و برگ تردد موقت‌

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی انتظامی از صدور یک میلیون و ۷۰۰ هزار جلد گذرنامه و برگ تردد موقت برای اربعین امسال خبر داد و گفت: پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد ‌تامین می‌کند‌.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  خبرگزاری تسنیم از ایلام، سردار حسین اشتری صبح امروز که به جهت بررسی آخرین وضعیت زائران اربعین حسینی به ایلام سفر کرده است بعداز توقف کوتاه در ایلام راهی مرز مهران شد و ضمن بازدید میدانی از امکانات، مقدورات و بازبینی و بازخورگیری طرح‌های اجرایی و امنیتی و انتظامی اظهار داشت: تاکنون  یک میلیون و 700 هزار جلد گذرنامه و برگ تردد موقت در اربعین 98 صادر شده است.

به گفته فرمانده انتظامی ناجا، پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد و بلعکس را تامین کرده و افتخار دارد که در اربعین حسینی خادم زائران بوده و به این خادم بودن می‌بالد.

وی تامین امنیت زائران و مسائل انتظامی و ترافیکی و کنترل مرزها را بی‌نظیر دانست و خاطرنشان کرد: امنیت پایدار در مرزها حاکم و هیچ دغدغه‌ای در این ارتباط وجود ندارد.

انتهای پیام/ش

captcha