شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی چرا بامداد امروز اینترنت ایران دچار مشکل شد؟ کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است دشمنان در مسئله «رومینا اشرفی» به دنبال تخریب مبانی فقهی اسلام هستند/مدعیان حمایت از حقوق زن به دنبال منافع حزبی هستند تحریم نیروی انتظامی خلاف قواعد بین‌المللی است/آمریکا امنیت ملی را نشانه گرفته است مسمومیت پنج نفر با الکل در استان مرکزی/ یک نفر نابینا شد آغاز توزیع کمک های مومنانه در تفرش جمع آوری 160 میلیارد ریال زکات فطریه در استان مرکزی
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
کد خبر: 63196
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
رئیس سازمان بسیج:

تفکر بسیجی عامل موفقیت در عرصه‌های مختلف/ خدمت به محرومین و مردم‌یاری نماد عینی انقلابی‌گری است/ مقابله با تهدیدات نرم دشمن مورد توجه بسیجیان باشد

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اصلی‌ترین عامل موفقیت در عرصه‌های مختلف دارا بودن تفکر بسیجی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با فرماندهان منتخب پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: رهبر انقاب بیانیه گام دوم بر اساس موفقیت‌های گذشته و برای نیل به موفقیت‌های بزرگ‌تر و فتح قلل پیشرفت، عدالت و توسعه صادر کردند.

وی، افزود: بسیج باید رسالت خود را با درک مسائل عمده و تعین اولویت‌های مهم پیموده و موفقیت‌های نظام اسلامی را تسریع کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: حضور مردم الگوی غلبه بر مشکلات، حل پیچیده‌ترین مسائل و برداشتن بزرگ‌ترین موانع است. در منظومه فکری رهبر انقلاب، نگاه به مردم این است. ترجمان جمهوری اسلامی هم همین موضوع است و مردم‌سالاری دینی نمود عینی این موضوع است.

وی، ادامه داد: شعار بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی را باید محقق کنیم و با حضور سازمان یافته و هدفمند به مبارزه با مشکلات برویم.

سردار سلیمانی، بیان داشت: نباید انتظار داشته باشیم که سیستم‌های اداری در مشکلاتی نظیر فساد و بیکاری، فقر و توزیع نامتوازن ثروت در جامعه ورود پیدا کنند بلکه ما باید خودمان با مختصات حکومت دینی و چارچوب مشخص شده توسط امامین انقلاب وارد شویم چراکه در تمام این حوزه‌ها پیروزی و موفقیت را شاهد بودیم‌.

وی، عنوان کرد: اینکه از ابتدای تشکیل مجلس شورای اسلامی حتی یک روز هم تعطیلی نداشته، همین پررنگ ترین نماد نظام جمهوری اسلامی است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین، با اشاره به حضور مردم در تمام برهه‌های مورد نیاز، تصریح کرد: در مواقع بحرانی نظیر سیل شاهد حضور تمام مردم از هر ایل و طایفه و نژاد هستیم که بر اساس بیانات رهبری طلیعه تمدن نوین اسلامی است. حضور ملت در مراسمات و مناسبت‌های مختلف انقلابی و اسلامی را باید مورد توجه داشته باشیم. مردم ما در حمایت از آرمان‌های مسلمین همیشه پیش‌قدم و ثابت قدم بوده‌اند.

وی، ابراز داشت: تمام شاکله وجودی محور مقاومت بر اساس دفاع از قدس است و نهایت ذات وجودی این محور پس از دفاع از حرم، نقطه آزادی قدس شریف است.

سردار سلیمانی، در خصوص توانمندی بسیجیان در حوزه‌های مختلف، گفت: در حوزه علم و فناوری، حمایت کامل رهبر انقلاب از پیشرفت‌ها را شاهد هستیم که موجب رسیدن به قلل رفیع هستیم. برخی که در صدد واردات هستند باعث مشکل شده‌اند.

وی، تاکید کرد: هرجا تفکر بسیجی و باور ما می‌توانیم نباشد، با مشکل مواجه بوده‌ایم. داشته‌هایمان چند برابر مردممان است که برای استفاده بهینه و موفقیت در این عرصه نیز بابد حضور مردم محقق شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین، خاطرنشان کرد: تا زمانی که بسترسازی درستی برای ظهور خلاقیت‌ها نداشته باشیم، نمی‌توانیم در انجام رسالت موفق باشیم. اعتلای درون بسیج برای افزایش اثربخشی به‌موقع و لازم در موافع مورد نیاز مردم است که همان اثربخشی بیرونی را شامل می‌ضود.

وی، ادامه داد: خط پایان فعالیت ما، تحقق وعده الهی و تامین عدالت در جهان و ظهور منجی است. انقلابی بودن یعنی اینکه دنبال نوآوری باشیم و وارد میدان شویم.

سردار سلیمانی، موضوع اصلی مورد توجه بسیج را «مردم» دانست و گفت: در مساله جمعیت باید ورود جدی کنیم، تمام فعالیت‌های بسیج حول محور جمعیت گردآوری می‌شود. باید در زمینه کاهش مشکلات مردم در تمام عرصه‌های فعالیتی فعال باشیم و نسبت به فعالیت مردم‌یاری با محوریت مساجد و پایگاه‌ها همت کنیم.

وی، در پایان سخنان خود، اذعان داشت: در عرصه فضای مجازی باید حضور فعال و جدی داشته باشیم، باید در عرصه‌های مختلف دقت نظر و توجه شود.

انتهای پیام/

captcha