نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۸
کد خبر: 63195
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

کمک بیش از 95 میلیارد ریالی نیکوکاران استان مرکزی به ایتام

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: حامیان نیکوکار استان مرکزی در ۶ ماه نخست امسال 95 میلیارد و 37 میلیون ریال در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه نگاه حامیان طرح اکرام ایتام به فرزندان معنوی خود تقویت شده و میزان کمک‌های پرداختی آنها افزایش قابل توجه‌ای یافته است، گفت: طی ۶ ماهه نخست سال جاری حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین 95 میلیارد و 37 میلیون ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

موسی نژاد اظهار کرد: میزان کمک‌های نیکوکاران نسبت به مشابه سال قبل ۴۹ درصد رشد داشته است.

وی افزود: تعداد ۱۸ هزار و ۵۱۱ حامی در استان مرکزی (۸۱ درصد بومی و ۱۹ درصد غیربومی) حمایت از ۶۶۶۲ فرزند ایتام و محسنین را عهده‌دار هستند و این فرزندان به صورت ماهیانه از مساعدت‌های نقدی و غیر نقدی حامیان بهره‌مند می شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خاطرنشان کرد: سرانه کمک به فرزندان ایتام ماهیانه حداقل ۳۷۶ هزار تومان و سرانه کمک به فرزندان محسنین ماهیانه حداقل ۱۱۸ هزار تومان بوده که خیران، نیکوکاران و همشهریان استان مرکزی می توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه از فیوضات معنوی آن برخوردار شوند.

انتهای پیام/

captcha