۴ باشگاه لیگ برتری تهدید به انصراف کردند! / دوباره فوتبال، دوباره تمرین/ لیگ ۱۹ در تونل وحشت صدای پای ایران در حیاط خلوت آمریکا/ جزئیات تازه از فساد خودرویی/ غیزانیه تشنه/ همه‌چیز درباره پیش‌فروش خودرو عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹»
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶
کد خبر: 63192
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
برای چهارمین روز متوالی؛

کارگران آذرآب در محوطه داخل کارخانه اعتصاب کردند

‌جمعی از کارگران شرکت آذرآب اراک برای چهارمین روز متوالی در محوطه داخلی کارخانه تجمع کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمعی از کارگران شرکت آذرآب اراک از ساعت حدود ۹ صبح اعتصاب خود را برای چهارمین روز متوالی در کارخانه آغاز کردند.

امروز نیز مأموران نیروی انتظامی از ورود کارگران به خیابان جلوگیری کرد.

بخشی از مطالبات حقوقی کارگران امروز به حساب کارگران واریزشده است، با اینحال کارگران لغو خصوصی‌سازی آذرآب و تعیین تکلیف وضعیت سهامداری شرکت را مطالبه اصلی خود می‌دانند.

شرکت صنایع آذرآب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد در سال ۱۳۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده و هم اکنون به ۱۶ هزار و ۴۰۰ سهم تقسیم شده است.

با واگذاری آذرآب، این واحد بزرگ تولیدی با مشکلاتی روبرو شد به طوری که در سال ۹۶ در کنار اعتراضات کارگری هپکوی اراک بارها کارگران آذرآب با راهپیمایی و اعتراض خواستار حل مشکلات کارگری این شرکت شدند.

این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.

انتهای پیام/

captcha