نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
کد خبر: 63192
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
برای چهارمین روز متوالی؛

کارگران آذرآب در محوطه داخل کارخانه اعتصاب کردند

‌جمعی از کارگران شرکت آذرآب اراک برای چهارمین روز متوالی در محوطه داخلی کارخانه تجمع کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمعی از کارگران شرکت آذرآب اراک از ساعت حدود ۹ صبح اعتصاب خود را برای چهارمین روز متوالی در کارخانه آغاز کردند.

امروز نیز مأموران نیروی انتظامی از ورود کارگران به خیابان جلوگیری کرد.

بخشی از مطالبات حقوقی کارگران امروز به حساب کارگران واریزشده است، با اینحال کارگران لغو خصوصی‌سازی آذرآب و تعیین تکلیف وضعیت سهامداری شرکت را مطالبه اصلی خود می‌دانند.

شرکت صنایع آذرآب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد در سال ۱۳۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده و هم اکنون به ۱۶ هزار و ۴۰۰ سهم تقسیم شده است.

با واگذاری آذرآب، این واحد بزرگ تولیدی با مشکلاتی روبرو شد به طوری که در سال ۹۶ در کنار اعتراضات کارگری هپکوی اراک بارها کارگران آذرآب با راهپیمایی و اعتراض خواستار حل مشکلات کارگری این شرکت شدند.

این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.

انتهای پیام/

captcha