نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۲
کد خبر: 63160
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷

گزارش تصویری| دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهرستان محلات در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از 16 لغایت 19 مهر ماه در شهر نیم ور شهرستان محلات در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه حدود ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که ۱۵ تا ۲۰ درصد از غرفه‌های نمایشگاه متعلق به واحدهای تولیدی استان مرکزی است.

در این نمایشگاه که در فضایی به مساحت 90هزار متر مربع برگزار می شود، حدود ۲۰ هزار تن سنگ کوپ از بیش از ۲۰۰ معدن 18 استان کشور عرضه شده است.

captcha