شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی چرا بامداد امروز اینترنت ایران دچار مشکل شد؟ کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است دشمنان در مسئله «رومینا اشرفی» به دنبال تخریب مبانی فقهی اسلام هستند/مدعیان حمایت از حقوق زن به دنبال منافع حزبی هستند تحریم نیروی انتظامی خلاف قواعد بین‌المللی است/آمریکا امنیت ملی را نشانه گرفته است مسمومیت پنج نفر با الکل در استان مرکزی/ یک نفر نابینا شد آغاز توزیع کمک های مومنانه در تفرش جمع آوری 160 میلیارد ریال زکات فطریه در استان مرکزی
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
کد خبر: 63160
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷

گزارش تصویری| دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهرستان محلات در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از 16 لغایت 19 مهر ماه در شهر نیم ور شهرستان محلات در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه حدود ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که ۱۵ تا ۲۰ درصد از غرفه‌های نمایشگاه متعلق به واحدهای تولیدی استان مرکزی است.

در این نمایشگاه که در فضایی به مساحت 90هزار متر مربع برگزار می شود، حدود ۲۰ هزار تن سنگ کوپ از بیش از ۲۰۰ معدن 18 استان کشور عرضه شده است.

captcha