نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۰
کد خبر: 63156
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

گزارش تصویری| آیین افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در محلات

آیین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران امروز در محلات (نیم ور) برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران امروز در محلات(نیم ور) با حضور مسئولین استانی و فعالین بخش سنگ کشور برگزار شد.

این نمایشگاه در تقویم نمایشگاههای بین المللی کشور ثبت شده است که دوازدهمین دوره آن از 16 مهر ماه به مدت چهار روز در نیم ور محلات برقرار خواهد بود.

در این نمایشگاه حدود ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و ۱۵ تا ۲۰ درصد از غرفه‌های نمایشگاه متعلق به واحدهای تولیدی استان مرکزی است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در فضایی به مساحت ۹۰ هزار مترمربع برگزار می شود و ۲۰ هزار تن سنگ کوپ از بیش از ۲۰۰ معدن ایران از ۱۸ استان کشور در این نمایشگاه عرضه می شود.

از برنامه های ویژه این نمایشگاه دعوت از هنرمندان پیکرتراشی چون دکتر فرزانه اسدی از چهره‌های ماندگار این عرصه است.

captcha