نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۱
کد خبر: 63150
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶

رشد 75 درصدی کمکهای دانش آموزان فراهانی در جشن عاطفه ها

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: دانش آموزان فراهانی در جشن عاطفه ها که 10 مهرماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد، مبلغ 91 میلیون ریال به هم نوعان خود کمک کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: دانش آموزان فراهانی در جشن عاطفه ها که 10 مهرماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد، مبلغ 91 میلیون ریال به هم نوعان خود کمک کردند.

وی فزود: این دانش آموزان نشان دادند که به فکر هم نوعان و همکلاسی های خود هستند و دوست ندارند که دانش آموزان نیازمند از تحصیل باز بمانند.

حافظ کمال اظهار کرد: دانش آموزان شهرستان فراهان در سال گذشته و در جشن عاطفه ها مبلغ 52 میلیون ریال به هم نوع خود کمک کرده بودند که امسال این مبلغ با رشد 75 درصدی به 91 میلیون ریال افزایش داشته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خاطر نشان کرد: همه اقشار جامعه باید نسبت به نیازمندان توجه نمایند و نسبت به آنها احساس مسئولیت داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha