عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۷
کد خبر: 63099
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

دیدار خانواده با برادر شهید پس از 37 سال دوری+عکس

خانواده شهید اسدالله محمدیان با حضور در مزار شهدا با برادرشان پس از 37 سال دوری دیدار کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ 37 سال دوری، دل‌تنگی، انتظار، نگرانی. بالاخره به پایان رسید و خانواده شهید اسدالله محمدیان با حضور در مزار شهدا با برادرشان دیدار کردند.

اسدالله که رفت، 18 ساله بود. پدر و مادر بزرگوار شهید پس از سال‌ها فراق شهید دار فانی را وداع گفتند و موفق به دیدار مزار فرزندش نشدند. اما خواهر و برادر شهید مزار برادرش را در آغوش گرفتند.

بسیجی شهید اسدالله محمدیان متولد سال 1343 است که در سال 61 و در سن 18 سالگی به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پیکرش در مزار شهدای اراک دفن شده است

برادر و خواهر شهید  پس از 37 سال فراق از برادر در مهرماه سال جاری بود که پس از مشخص شدن هویت فرزند شهیدشان برای اولین بار بر سر مزار آنها واقع در آستان شهدای اراک حاضر شدند.

انتهای پیام/

captcha