نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۹
کد خبر: 63099
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

دیدار خانواده با برادر شهید پس از 37 سال دوری+عکس

خانواده شهید اسدالله محمدیان با حضور در مزار شهدا با برادرشان پس از 37 سال دوری دیدار کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ 37 سال دوری، دل‌تنگی، انتظار، نگرانی. بالاخره به پایان رسید و خانواده شهید اسدالله محمدیان با حضور در مزار شهدا با برادرشان دیدار کردند.

اسدالله که رفت، 18 ساله بود. پدر و مادر بزرگوار شهید پس از سال‌ها فراق شهید دار فانی را وداع گفتند و موفق به دیدار مزار فرزندش نشدند. اما خواهر و برادر شهید مزار برادرش را در آغوش گرفتند.

بسیجی شهید اسدالله محمدیان متولد سال 1343 است که در سال 61 و در سن 18 سالگی به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پیکرش در مزار شهدای اراک دفن شده است

برادر و خواهر شهید  پس از 37 سال فراق از برادر در مهرماه سال جاری بود که پس از مشخص شدن هویت فرزند شهیدشان برای اولین بار بر سر مزار آنها واقع در آستان شهدای اراک حاضر شدند.

انتهای پیام/

captcha