نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۸
کد خبر: 63082
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

امروز مستکبرین عالم در برابر شیعیان یمن مستأصل شده اند/ روال انقلاب اسلامی به فضل الهی در همه جای عالم برقرار خواهد شد/همت ها و اراده ها باید برای حل مشکلات به کار گیری شوند

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: روالی که انقلاب اسلامی در پیش گرفته، در یمن، فلسطین، لبنان و سوریه برقرار است و به فضل الهی در همه جای عالم برقرار خواهد شد و هرجایی که قانون خداوند برقرار شود به همین شکل پیش خواهد رفت.

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی اختصاصی با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه امروز در چهل سالگی انقلاب عنایات ویژه خداوند متعال به ملت ایران کاملاً قابل‌مشاهده است، گفت: قطعاً این عنایات به دلیل رشادت‌های رزمندگان، بیشتر هم خواهد شد.

فدوی با بیان اینکه امروز همه شیاطین و مستکبرین عالم دور هم جمع شده اند که به انقلاب اسلامی ضربه وارد کنند ولی جرأت نزدیکی و تجاوز به حریم جمهوری اسلامی را ندارند، عنوان کرد: امروز در یمن، سوریه، عراق، افغانستان، لبنان و پاکستان این عزم ملت مسلمان و انقلابی است که بر مستکبرین تحمیل می شود نه اراده های آنها و امروز نمی توانند دیگر مانند قبل از انقلاب اسلامی اراده خود را بر ملت ها تحمیل کنند، چراکه انقلاب اسلامی اراده بر حق خود را بر مستکبرین عالم تحمیل می کند.

وی به تلاش اروپاییان برای دیدار رئیس جمهور کشورمان با ترامپ، پرداخت و اظهار کرد: در واقع کجای عالم دیده بودید که همه مستکبرین اروپایی دائم به محل رئیس جمهور اسلامی ایران مراجعه کنند و برای متقاعد کردن طرف ایرانی در رابطه با ملاقات التماس کنند، و بعد از آن نیز ایران داغ این دیدار را بر روی دلشان بگذارد.

وی با بیان اینکه این روال ها قبل از انقلاب اسلامی به هیچ وجه نبوده گفت: اگر می خواهیم بدانیم در چه وضعیتی هستیم باید کمی به نظریه ها و تحلیل های دیگران که در اقصی نقاط دنیا می نویسند توجه کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این خصوص ادامه داد: چون در داخل انقلاب اسلامی هستیم از وجود برخی از نعمت ها در کشور بی اطلاع هستیم. مانند ماهی که در داخل اقیانوس از نعمت آب بی خبر است و به محض اینکه از آب بیرون می آید متوجه می شود در کجا قرار داشته؛ امروز آن کسانی که در بیرون انقلاب اسلامی هستند می فهمند که چگونه می شود ملتی به این درجه از اقتدار، عزت و سربلندی در دنیا دست پیدا کند.

وی با اشاره به ایستادگی چهل ساله ملت ایران در مقابل استکبار جهان یو کسب پیروزی های متعدد بیان کرد: حتی امروز یک مورد هم وجود ندارد که بگویند مستکبرین در این چرخه پیروز شده اند؛ آیا در عراق به اهداف خود رسیدند؟ آیا در لبنان و یا سوریه پیروز شدند؟  آیا در فلسطین و یمن پیروز می شوند؟!

فدوی در این خصوص تصریح کرد: اینها به برکت امام و انقلاب اسلامی و مجاهدت های شبانه روزی رزمندگان اسلام است و تا زمانی که ما از امام و رهبری تبعیت می کنیم این روال ادامه خواهد داشت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز اقتداری که داریم اصلا قابل مقایسه با گذشته نیست و باید این روند را محکم تر از گذشته ادامه دهیم و استوار تر از قبل حرکت کنیم.

وی با تأکید بر اینکه ملت ایران باید حرکت مقتدرانه خود را در همه جنبه ها و ابعاد ادامه دهد افزود: نه تنها در حوزه نظامی و دفاعی بلکه امروز باید در مسائل اقتصادی و فرهنگی پیشتاز باشیم. امروز نباید  شاهد مشکلات اقتصادی و معیشتی برای ملت باشیم و بدانیم که قطعا این مشکلات با عزم و اراده یکدیگر حل خواهد شد.

فدوی با اشاره به اینکه اگر امروز کاری به سرانجام نرسیده است یعنی پای کار نرفته ایم، گفت: اصلی ترین عامل برای به سرانجام رسیدن هر کاری اراده و همت می خواهد و بر همین اساس امروز می بینیم که در این چهل سال، هر کجا که مقتدرانه پای کار رفته ایم آن مشکل به نقطه قوت تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اذعان و اقرار دنیا بر بالا بودن بهره هوشی در این منطقه اضافه کرد: امروز ایران به حلال مشکلات علمی در دنیا تبدیل شده است و این به دلیل پای کار بودن ماست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به درگیری های چهل ساله انقلاب اسلامی، بیان کرد: در هر کاری اعم از علمی، نظامی، فرهنگی و سازندگی وارد شده ایم خیلی سریع مشکلات را برطرف کردیم. امروز باید برای همه مشکلات کشور همت ها و عزم ها را در خود تقویت کنیم و با کمک عنایات خداوند آنها را حل کنیم.

وی در خصوص حمله 5 ساله خبیثان عالم به فقیر ترین کشور دنیا؛ یمن، گفت: در این حملات، همه مستکبرین فعالند و مانند جنگ هشت ساله ایران بسیاری از کشورها در این حمله حضور مستقیم دارند.

فدوی با تأکید بر اینکه امروز مستکبرین عالم در برابر شیعیان یمن مستأصل شده اند تصریح کرد: عربستان سعودی از ابتدای انقلاب اسلامی هزاران میلیارد دلار برای براندازی انقلاب اسلامی هزینه پرداخت کرده ولی به هیچ جایی نرسیده است.

وی با اشاره به فضاحت های عربستان در جنگ با یمن بیان کرد: در چند روز گذشته خبیثان با هواپیمای خودشان اسرا را بمباران کردند که تعداد اسرا کمتر شود ولی دوربین ها تمام آن صحنه ها را به دنیا نمایش دادند و باعث رسوایی آنها شد و این ننگ فضاحت بار برایشان در تاریخ ثبت شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب در این خصوص ادامه داد: این روال هر ملتی است که به حق گرایش پیدا کند. این خداوند است که مسیر پیروزی را برای آنها رقم می زند و ما تنها باید دستورات خداوند را انجام دهیم و باقی آنها را خود ایشان برایمان حل خواهد کرد و اگر ما به تکالیف الهی عمل کنیم این خداوند است که نمی گذارد مشکلی برای ما و کشورمان به وجود بیاید و پیروزی را برای ما آنچنان رقم می زند که حتی تصور آن را هم نداشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: روالی که انقلاب اسلامی در پیش گرفته، در یمن، فلسطین، لبنان و سوریه برقرار است و به فضل الهی در همه جای عالم برقرار خواهد شد و هرجایی که قانون خداوند برقرار شود به همین شکل پیش خواهد رفت.

 انتهای پیام/

captcha