دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به ماجرای رومینا گزارش؛ چه زمانی طلا ارزان می شود؟/ پیش بینی سبزپوشی بورس در هفته آینده آیا دولت آمریکا ماشه را بر پیکر نیمه‌جان برجام خواهد کشید؟ ترامپ احیای برجام را برای دولت بعدی آمریکا دشوار کرده است واکنش میثم مطیعی به ماجرای قتل رومینا اشرفی اختصاصی| امتیازدهی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های مجلس بازنگری می‌شود رساندن بنزین به ونزوئلا پاسخ محکمی به زورگویی‌های آمریکا بود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی/ تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده قاسم‌پور: آسیه پناهی و ساکنان شهرک فدک کرمانشاه قربانی رویه‌های غلط اداری شده‌اند
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
کد خبر: 63011
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
همزمان با هفته ناجا؛

صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی فراهان برگزار شد

به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی فراهان با حضور سرپرست فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران ادارات در ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی فراهان با حضور آدینه سرپرست فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران ادارات در ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد.

بازدید از یگان انتظامی فراهان ، تجلیل از نیروهای نمونه انتظامی ، بازنشستگان نیروی انتظامی و خانواده های معظم شهدا از مهمترین برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

captcha