کارشکنی در تامین سهم شهرداری اراک از تصفیه پساب فاضلاب؛ محیط زیست بهانه گیری می کند!/ از 17 میلیارد تومان برای 70 دستگاه اتوبس تا اعطای امتیاز به مالکین املاک خیابان محسنی تامین پول کمک جدید به ۱۸ میلیون خانوار از کجا؟ دولت پاسخ دهد «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری سرلشکر باقری: مبارزه با فساد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است تلاش رئیس جمهور برای فرار از پاسخگویی با یک روش کهنه/ دولت روحانی چگونه منابع ارزی کشور را در جنگ اقتصادی هدر داد؟ تناقض گویی رئیس جمهور در مواجهه با اشتغال/ روحانی 19 آبان 98: دولت نباید شغل ایجاد کند/ روحانی 29 مرداد 96: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟! سازمان سینمایی وچالش سامان‌دهی اکران/سلطه بفروش‌ها پایان می‌یابد؟ اختصاص 360 میلیارد تومان برای کارآفرینان مناطق سیل‌زده/ ایجاد 840 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصاد چرا ارتش آمریکا در تأسیسات نفتی سوریه مستقر شده‌ است؟
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵
کد خبر: 63011
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
همزمان با هفته ناجا؛

صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی فراهان برگزار شد

به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی فراهان با حضور سرپرست فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران ادارات در ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی فراهان با حضور آدینه سرپرست فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران ادارات در ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد.

بازدید از یگان انتظامی فراهان ، تجلیل از نیروهای نمونه انتظامی ، بازنشستگان نیروی انتظامی و خانواده های معظم شهدا از مهمترین برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

captcha