نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۷
کد خبر: 63010
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

گزارش تصویری|جشنواره جوزغند و نمایشگاه سوغات محلی شهر نراق

جشنواره جوزغند و نمایشگاه سوغات محلی شهر نراق در محل موزه مردم‌شناسی دایر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ جشنواره جوزغند و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی نراق در 12 غرفه تا 13 مهر در میدان عصاران، موزه مردم‌شناسی شهر نراق و در ساعت‌های 10 الی 13 و 16 الی 21 دایر و میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

جوزغند گران ترین شرینی کشور است که آن را از چند نوع میوه تهیه می‌کنند. این میوه ها شامل گلابی، الگ یا هلو، زرد آلو، انجیر، آلو بخارا، مغز گردو، مغز بادام، هل، نخودچی و شکرمی باشد.

عکس از هادی عابدی

captcha