عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
کد خبر: 63010
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

گزارش تصویری|جشنواره جوزغند و نمایشگاه سوغات محلی شهر نراق

جشنواره جوزغند و نمایشگاه سوغات محلی شهر نراق در محل موزه مردم‌شناسی دایر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ جشنواره جوزغند و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی نراق در 12 غرفه تا 13 مهر در میدان عصاران، موزه مردم‌شناسی شهر نراق و در ساعت‌های 10 الی 13 و 16 الی 21 دایر و میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

جوزغند گران ترین شرینی کشور است که آن را از چند نوع میوه تهیه می‌کنند. این میوه ها شامل گلابی، الگ یا هلو، زرد آلو، انجیر، آلو بخارا، مغز گردو، مغز بادام، هل، نخودچی و شکرمی باشد.

عکس از هادی عابدی

captcha