اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۱
کد خبر: 630
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲
صبح امروز انجام شد:

شناسایی و اعزام ۳ تبعه افغانی به اردوگاه استان / خنداب، شهرستانی ممنوعه برای ورود اتباع خارجی

خنداب یکی از شهرستان‌های ممنوعه در ورود اتباع خارجی است.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، در اجرای مصوبه کارگروه ساماندهی اتباع خارجی در تاریخ سی‌ام دیماه با انجام عملیات گشت مشترک در سطح شهرستان خنداب تعداد 3نفر تبعه کشور افغانستان که به طور غیر مجاز در یکی از واحدهای تولیدی منطقه مشغول فعالیت بودند، شناسائی و به اردوگاه استان اعزام شدند.

خنداب یکی از شهرستان‌های ممنوعه در ورود اتباع خارجی است، این شهرستان یکی از پاک‌ترین شهرستان های استان در این زمینه است.

انتهای پیام/س

captcha
آخرین اخبار