مدیرکل دفترامنیتی انتظامی استانداری مرکزی :

قانونمندی و حفظ بی‌طرفی مهمترین اولویت مجریان انتخابات است

مدیرکل دفتر امنیتی انتظامی استانداری مرکزی گفت: تأمین امنیت انتخابات، قانونمندی و حفظ بی طرفی مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی در انتخابات پیش رو است.
کد خبر: ۶۲۸۶۲ تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ آدینه، مدیرکل دفتر امنیتی انتظامی استانداری مرکزی و سرپرست فرمانداری فراهان با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲ اسفندماه امسال گفت: امنیت انتخابات، قانونمندی و حفظ بی طرفی مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی در انتخابات پیش رو است.

آدینه افزود: رعایت اصل بی طرفی، امانتداری و فراهم کردن زمینه حضور پرشور مردم و برگزاری انتخاباتی سالم وظیفه مجریان در اسفند ماه امسال است.

وی ادامه داد: رأی مردم امانتی بزرگ برای مجریان انتخابات است و انتخاب آن‌ها برای ما مهم و محترم است.

آدینه اظهار کرد: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات از ۱۷ اردیبهشت ماه امسال کار خودش را شروع کرد و اولین و مهمترین وظیفه این کمیته اطلاع رسانی شفاف و دقیق برای حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات آینده است.

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: اولین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مرکزی هم ۱۰ تیرماه امسال با حضور اعضا در ستاد انتخابات این استان تشکیل و در این جلسه تأکید شد از ظرفیت‌های دستگاه‌های عضو کمیته در موضوع اطلاع‌رسانی استفاده شود.

وی افزود: همچنین اخبار و اطلاعیه‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها چه در رسانه ملی و چه در فضای مجازی با مدیریت صداوسیمای استان مرکزی صورت می‌پذیرد تا از انتشار اخبار کذب و شایعات احتمالی جلوگیری شود.

انتهای پیام/