بدهی دولت آمریکا از مرز 23 تریلیون عبور کرد/ افزایش 16 درصدی بدهی های آمریکا از زمان به قدرت رسیدن ترامپ نظر رهبر انقلاب درباره مسئله‌ چندهمسری پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به مناسبت رحلت حجت الاسلام «مصطفی آژینی» اخذ تاییدیه استانداردهای بین المللی برای بازی های تولیدی در بسیج/ صرفه‌جویی «یک میلیاردتومانی» با سامانه آموزش مجازی بسیج/ پایشگرهای سازمان فضای مجازی، بومی و مبتنی بر هوش مصنوعی است یک بسیجی در درگیری با اراذل و اوباش به شهادت رسید وعده‌های حمایتی‌- انتخاباتی بسیجیان به دنبال تحقق مؤلفه‌های بیانیه گام دوم باشند برخی مدیریت های ناصحیح نوسانات اقتصادی را رقم زد/ پیگیر مشکلات مالیاتی اصناف هستیم سرلشکر باقری: ثمره تلاش‌های شهید طهرانی مقدم ایران را به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کرد انتحاری‌های روحانی برای حفظ آینده سیاسی‌اش
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
کد خبر: 62862
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
مدیرکل دفترامنیتی انتظامی استانداری مرکزی :

قانونمندی و حفظ بی‌طرفی مهمترین اولویت مجریان انتخابات است

مدیرکل دفتر امنیتی انتظامی استانداری مرکزی گفت: تأمین امنیت انتخابات، قانونمندی و حفظ بی طرفی مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی در انتخابات پیش رو است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ آدینه، مدیرکل دفتر امنیتی انتظامی استانداری مرکزی و سرپرست فرمانداری فراهان با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲ اسفندماه امسال گفت: امنیت انتخابات، قانونمندی و حفظ بی طرفی مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی در انتخابات پیش رو است.

آدینه افزود: رعایت اصل بی طرفی، امانتداری و فراهم کردن زمینه حضور پرشور مردم و برگزاری انتخاباتی سالم وظیفه مجریان در اسفند ماه امسال است.

وی ادامه داد: رأی مردم امانتی بزرگ برای مجریان انتخابات است و انتخاب آن‌ها برای ما مهم و محترم است.

آدینه اظهار کرد: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات از ۱۷ اردیبهشت ماه امسال کار خودش را شروع کرد و اولین و مهمترین وظیفه این کمیته اطلاع رسانی شفاف و دقیق برای حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات آینده است.

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: اولین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مرکزی هم ۱۰ تیرماه امسال با حضور اعضا در ستاد انتخابات این استان تشکیل و در این جلسه تأکید شد از ظرفیت‌های دستگاه‌های عضو کمیته در موضوع اطلاع‌رسانی استفاده شود.

وی افزود: همچنین اخبار و اطلاعیه‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها چه در رسانه ملی و چه در فضای مجازی با مدیریت صداوسیمای استان مرکزی صورت می‌پذیرد تا از انتشار اخبار کذب و شایعات احتمالی جلوگیری شود.

انتهای پیام/

captcha