توجه شهید سلیمانی به فرزندان شهدا به روایت یک عکاس+تصاویر توجه شهید سلیمانی به فرزندان شهدا به روایت یک عکاس+تصاویر نقش برجسته استان مرکزی در دفاع مقدس به عنوان یک سرمایه و داشته گران بها است «روز هوای پاک» با مازوت سوزی نیروگاه شازند/ روحانی باز هم شرمنده از وعده های توخالی جهانی سازی فرهنگ دفاع مقدس باید در دستور کار باشد/ باید از تحریف دفاع مقدس توسط بدخواهان جلوگیری کنیم قاتل خاموش، جان شهروند تفرشي را گرفت توضیحات رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در مورد بازگشایی مدارس بدون فوتی و شناسایی ۲۴ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی حمایت‌ از صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع‌دستی منجر به تولید اشتغال و جهش اقتصادی می‌شود اعتراض رئیس شورای کار ایرالکو به استخدام غیر قانونی در این شرکت/ افرادی با سفارش رئیس فلان سازمان جذب شده اند!
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷
کد خبر: 62815
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

برای تبیین نقش امام (ره) در دفاع مقدس رسالت سنگینی بر دوش دانشگاهیان است/ برگزاری اجلاسیه پدافند غیر عامل و امر به معروف فردا در اراک

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تبیینی و علمی بودن نقش حضرت امام(ره) در دفاع مقدس رسالت سنگینی را بر دوش جمعیت دانشگاهی گذاشته و لذا باید به این رسالت اهمیت داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در حاشیه اجلاسیه شهدای دانشجو گفت: نقش جمعیت دانشگاهی در کنگره بسیار ویژه است و لذا ما با در نظر گرفتن چند اجلاسیه ویژه برای دانشگاهیان می خواهیم نقش حضرت امام(ره) در دفاع مقدس و عملکرد مردم استان مرکزی را برای دانشجویان و اساتید تبیین کنیم.

کریمی افزود: تبیینی و علمی بودن نقش حضرت امام(ره) در دفاع مقدس رسالت سنگینی را بر دوش جمعیت دانشگاهی گذاشته و لذا باید به این رسالت اهمیت داد.

وی عنوان کرد: هر قدمی که در راستای تقویت برگزاری کنگره برداشته شود در راستای اصلاح فرهنگ جامعه و دانشگاه صورت می گیرد و قطعا تاثیرات شگفتی را در فضای جامعه و دانشگاه خواهد گذاشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: استان مرکزی تعداد ۱۰۵ شهید دانشجویی تقدیم انقلاب کرده که به جهت اینکه جمعیت دانشگاهی نقش ویژه ای در دفاع مقدس داشته این اجلاسیه را در نظر گرفتیم.

وی با بیان اینکه دانشگاهیان به عنوان جمعیت اهل فن حوزه های علمی باید از این ظرفیت کنگره برای ارتقاء فضای معنویت در دانشگاه ها استفاده کنند تصریح کرد: ۶۵۰ هزار سند در حوزه دفاع مقدس استان مرکزی جمع آوری شده و لذا پژوهشگران دانشگاهی باید از این اسناد استفاده کنند و آن را برای نسل جدید عملیاتی سازند.

کریمی با تاکید بر اینکه دانشگاه محل انسان سازی است اضافه کرد: باید به این موضوع توجه شود و تنها به حرف نباید تکیه کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری ۱۷ اجلاسیه تخصصی قطعا نسل جدید را بیمه خواهد کرد چراکه این یک فعالیت عمیق و آغازی برای شروع یک کار بزرگ است. اجلاسیه دانشگاهیان ۱۳ مین اجلاسیه در ذیل کنگره است و اجلاسیه نقش پدافند غیر عامل و امر به معروف فردا در اراک برگزار خواهند شد و همچنین اجلاسیه نقش امام به مدت دو روز در خمین برگزار می شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: اجلاسیه اصلی کنگره روز پنج شنبه ۱۱ مهر با حضور فرمانده کل سپاه در مصلی اراک برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha