«هپکو» به تامین اجتماعی واگذار شد+سند حوادث رانندگی استان مرکزی 3 کشته و مصدوم بر جای گذاشت عرضه تیشرت‌های عجیب و غریب در پاساژها/ نمایش نوشته‌های غیر اخلاقی بر روی سینه جوانان + عکس واکنش طنز مجری «حالا خورشید» به موضع دولت درباره گرانی‌ها 92 درصد موارد ابتلا به کرونا از طریق دورهمی‌ها و خانواده/ استفاده از ماسک بهتر از واکسن است موضوع قرارداد ٢٥ ساله بین ایران و چین در چارچوب ضوابط است/ حکم مهدی جهانگیری صادر شد در نشست خبری آموزش‌های مجازی؛ رستمی: بیش از یک میلیون نفر در دوره‌های مجازی شرکت کردند / فقط ۱۰ درصد آموزش عالی را توانستیم در فضای مجازی پاسخگو باشیم یازدهمین جلسه محاکمه طبری و سایر متهمان/ ماجرای نظارت طبری بر واحد VIP برج فلورا لابی علیه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اختصاصی تسنیم|مهلت بازگشت ارز صادراتی تمدید نمی‌شود/ پایان تیر آخرین فرصت صادرکنندگان است
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
کد خبر: 62810
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
به مناسبت کنگره شهدای استان مرکزی؛

مسابقات تیراندازی غرب کشور در اراک برگزار شد

دبیر اجلاسیه ورزشکاران استان مرکزی گفت: مسابقات تیراندازی آزاد بانوان و آقایان منطقه غرب کشور به مناسبت برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ غلامرضا کریمی دبیر اجلاسیه ورزشکاران استان مرکزی گفت: مسابقات تیراندازی آزاد بانوان و آقایان منطقه غرب کشور به مناسبت برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک برگزار شد.

 کریمی اظهار کرد: این رقابت ها با شرکت ۹۰ تیرانداز استان های غرب کشور در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش تفنگ و تپانچه ۱۰ متر، در سالن اختصاصی تیراندازی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

وی ادامه داد: در پایان این رقابت ها در رده سنی نوجوانان و جوانان بانوان رشته تفنگ، یلدا بهمن از لرستان، زهرا الیاسی از مرکزی و حنانه بیرانوند از لرستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

دبیر اجلاسیه ورزشکاران افزود: در رده سنی نوجوانان و جوانان تپانچه هم شقایق مرادی از همدان، فاطمه بغدادی و صبا مولایی هردو از مرکزی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

کریمی گفت: در رده سنی نوجوانان و جوانان آقایان رشته تفنگ، رضا امیری از مرکزی مقام اول را کسب کرد. علیرضا احمدی و نیما حجت هردو از همدان در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

وی ادامه داد: در رشته تپانچه ماهان یاحقی از مرکزی، هانی شعبانی از لرستان و علی شمسی از مرکزی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 دبیر اجلاسیه ورزشکاران اظهار کرد: در رده سنی سنی بزرگسالان بانوان در رشته تفنگ، فرشته قدرتی، زمانه چایانی و زهرا دشتیان هر سه از همدان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

کریمی اعلام کرد: در رشته تپانچه هم، معصومه خدابنده لو از همدان، اعظم عبدی و رویا قهیه ای هردو از مرکزی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 وی افزود: در رده سنی بزرگسالان آقایان رشته تفنگ هم مجتبی قاسم آبادی، امیر فانی هر دو از مرکزی مقام های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و حسین محمدزاده از لرستان سوم شد.

دبیر اجلاسیه ورزشکاران خاطرنشان کرد: در رشته تپانچه سید مهدی موسوی، علی آذرپیر و مهدی پور صالحی هرسه از همدان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/

captcha