اندیشه مقاومت فعال در مبارزه با دشمنان برای نسل جوان تبیین شود/ترامپ هر روز منزوی تر می شود گزارش تصویری| بازدید مجازی از اولین موزه تخصصی دفاع مقدس در استان مرکزی برگزاری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت رقیه (س) در فراهان می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
کد خبر: 62734
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد

توزیع 620 سری جهیزیه و افتتاح 362 پروژه با حضور فرماندهی کل سپاه/ حضور 6هزار جهادگر در رزمایش جهادگران عاشورایی

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: کمیته اجتماعی کنگره شهدای استان مرکزی همزمان با روز اجلاسیه پایانی، 620 سری جهیزیه را میان زوج های جوان کم بضاعت توزیع خواهد کرد.

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی، گفت: همزمان با اجرای برنامه های فرهنگی، اقتصادی و ...، کمیته ای اجتماعی در راستای ارائه خدمات گسترده به محرومین در قالب های مختلف و ذیل کنگره شکل گرفت.

افتتاح 362 پروژه عمرانی همزمان با اجلاسیه نهایی

وی افزود: یکی از اقدامات صورت گرفته در این کمیته اجرای بیش از 500 پروژه عمرانی در مناطق آسیب دیده از سیل و محروم استان مرکزی بود که 362 پروژه آن همزمان با روز اجلاسیه نهایی در یازدهم مهرماه افتتاح خواهد شد و مابقی پروژه ها نیز به مرور زمان آماده شده و تحویل ولی نعمتان انقلاب خواهد شد.

حضور 6هزار جهادگر در رزمایش جهادگران عاشورایی

محترمی با اشاره به برگزاری رزمایش جهادگران عاشورایی، گفت: در این رزمایش که ذیل کمیته اجتماعی و از تاریخ 24 لغایت 29 شهریور ماه صورت گرفت، بیش از 6هزار جهادگر در 280 گروه جهادی و در بیش از 200 نقطه روستایی به اقدامات جهادی(خدماتی، پزشکی، عمرانی و ...) پرداختند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی ادامه داد: با توجه به توصیه های مکرر مقام معظم رهبری در خصوص کمک به تسهیل امر ازدواج جوانان، یکی دیگر از طرح های محرومیت زدایی کمیته اجتماعی، تهیه و توزیع 620 سری جهزیه جهت کمک به زوج های جوان کم بضاعت است که در مناطق محروم زندگی کرده و توان کافی جهت تهیه جهیزیه را ندارند.

توزیع 620 سری جهیزیه جهت زوج های جوان کم بضاعت در روز اجلاسیه پایانی

وی با بیان اینکه هر سری جهیزیه اهدایی شامل 10 قلم کالای ضروری است، تشریح کرد: هر سری جهیزیه شامل یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، اتو و ... می باشد که با توجه به نامگذاری سال 98 توسط مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، تمامی محصولات خریداری شده برای 620 قلم جهیزیه از محصولات ایرانی است که کیفیت خوبی هم داشته و بخش بزرگی از نیازهای زوج های جوان را برطرف می کند.

محترمی اضافه کرد: این 620 سری جهیزیه همزمان با روز اجلاسیه پایانی و با حضور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سلامی به دست ولی نعمتان انقلاب اسلامی خواهد رسید.

انتهای پیام/

captcha