پیروزی بوریس و برگزیت/ افزایش وام مسکن در ۳ سناریو/ رایزنی‌های فشرده اصلاح‌طلبان با شورای نگهبان/ واکنش‌ها به سورپرایز پنجشنبه وزیر جوان بن‌بست مذاکرات آمریکا و کره شمالی / برگ برنده ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری سوخت چرا دموکراسی در عراق و لبنان به آشوب می‌رسد؟ تصاویر/طبیعت پاییزی ایذه بهشت خوزستان رکب بانک مرکزی به سفته‌بازان بازار ارز اگر به جوان انقلابی در مدیریت کشور بها ندهیم از عدالت دور می‌شویم شگفتانه وزیر جوان افکارعمومی را عصبانی کرد طنین زنگ‌ پژوهش از فردا بی سابقه ترین آینده فروشی توسط دولت رقم خورد کویت: نمی‌خواهیم ایران تحت تحریم باشد
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹
کد خبر: 62694
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد

انجام هزار رویداد فرهنگی و ورزشی به مناسبت کنگره شهدا در استان مرکزی

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی گفت: برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی زمینه مناسبی برای انجام رویدادهای فرهنگی و ورزشی در استان ایجاد کرده به طوری که در طی یک سال گذشته بیش از یک هزار رویداد فرهنگی و ورزشی در استان مرکزی انجام شده است.

سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی دبیر کمیته ورزش کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در حاشیه اختتامیه مسابقات موتور سواری استان در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: این مسابقات همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در بزرگترين پيست موتور كراس كشور واقع در دهکده مقاومت با حضور موتورسوران برتر استانی برگزار شد.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه در این مسابقات بیش از 50 موتور سوار از سطح استان مرکزی شرکت کردند افزود: این برنامه به همت اداره تربیت بدنی سپاه روح الله با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید انجام شد.

وی با بیان اینکه در دهکده مقاومت استان مرکزی زمینه خوبی برای فعالیت عملیاتی و ورزشی برای مردم و به خصوص جوانان ایجاد شده بیان داشت: عموم مردم استان مرکزی می توانند از ظرفیت هایی که در دهکده مقاومت ایجاد شده در جهت پیشبرد اهداف ورزشی و نظامی بهره مند شوند.

کریمی با اشاره به اینکه این مسابقات یکی از رویداد های فرهنگی در راستای کنگره شهدای استان محسوب می شود افزود: خوشبختانه برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی زمینه مناسبی برای انجام رویدادهای فرهنگی و ورزشی در استان ایجاد کرده که در طی یک سال گذشته بیش از یک هزار رویداد فرهنگی و ورزشی در استان مرکزی انجام شده است.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه اجلاسیه اصلی کنگره شهدای استان روز پنج شنبه 11 مهر ماه در مصلی اراک برگزار می شود گفت: تاکنون بیش از دوازده اجلاسیه در راستای کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان برگزار شده که هفته جاری چهار اجلاسیه مهم را در پیش داریم.

در پایان این مسابقات نفرات برتر معرفی شدند که لوح و جوایزی اهدا شد.

در بخش موتور کراس 200 سی سی،سید محمد حسینی،ابوذر اسکندری بهمن سلیمانی، در بخش موتور کراس 250 سی سی، علی شاه منصوری،مهدی اسفندیاری و جواد عابدی و در بخش کراس آزاد، سعید رفیعی،سعید رونقی و ابوالفظل خلیلی به ترتیب مقام اول،دوم و سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/ 

captcha