دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به ماجرای رومینا گزارش؛ چه زمانی طلا ارزان می شود؟/ پیش بینی سبزپوشی بورس در هفته آینده آیا دولت آمریکا ماشه را بر پیکر نیمه‌جان برجام خواهد کشید؟ ترامپ احیای برجام را برای دولت بعدی آمریکا دشوار کرده است واکنش میثم مطیعی به ماجرای قتل رومینا اشرفی اختصاصی| امتیازدهی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های مجلس بازنگری می‌شود رساندن بنزین به ونزوئلا پاسخ محکمی به زورگویی‌های آمریکا بود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی/ تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده قاسم‌پور: آسیه پناهی و ساکنان شهرک فدک کرمانشاه قربانی رویه‌های غلط اداری شده‌اند
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
کد خبر: 62692
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
امام جمعه فرمهین:

تحریم ها علیه ملت ایران راه به جای نمی برد

امام جمعه فرمهین گفت: این که دشمن بیان می کند، گزینه های مختلفی روی میز علیه ملت ایران دارد، دروغ است، دشمن گزینه ای جز تحریم ها ندارد و این تحریم ها هم به نهایت خود رسیده است و دشمن مجدداً از اول دوباره تحریم می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه فرمهین گفت: در فشارهای اقتصادی و تحریم ها، هدف همه مردم ایران هستند.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا برای ملت ایران تصمیم می گرفت و همه ذخایر این کشور را هم به تاراج می بردند اما بالاخره صبر و تحمل این ملت به سر آمد و رژیم پهلوی را سرنگون کردند.

فیض کرمیان اظهار کرد: هدف از سرنگونی رژیم پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی این بود که مردم به استقلال برسند و با عزم مردمی و رهبری امام(ره) انقلاب اسلامی پیروز شد و الان ۴۰ سال این انقلاب در برابر هجمه های دشمن مقاومت کرده است.

امام جمعه فرمهین بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب، دشمن جنگ را بر ما تحمیل کرد و همه کشورهای دنیا دست به دست هم دادند تا ما را به زانو درآوردند و دوباره بر ملت ایران مسلط شوند.

وی گفت: دشمن وقتی در جنگ نظامی شکست خورد با تحریم ها علیه این نظام توطئه کرد و با جنگ مخملی وارد میدان شد تا به این انقلاب ضربه بزند و فتنه ۸۸ یکی از توطئه های دشمن بود.

فیض کرمیان ادامه داد: نفوذ آخرین گزینه دشمن در مقابله با انقلاب بود که با هوشیاری و بصیرت سربازان امام زمان(عج) و دیده بان انقلاب ناکام ماند.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: این که دشمن بیان می کند، گزینه های مختلفی روی میز علیه ملت ایران دارد، دروغ است، دشمن گزینه ی جز تحریم ها ندارد و این تحریم ها هم به نهایت خود رسیده است و دشمن مجددا از اول دوباره تحریم می کند.

وی افزود: دشمن گمان می کرد که با تحریم ها و فشار اقتصادی در کمتر از چند ماه ملت ما را به زانو درمی آورد و به اهداف خود می رسد اما سختی تحریم ها با مقاومت از بین می رود.

فیض کرمیان اظهار کرد: با انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی در قوه قضائیه جلوی انحراف در کشور گرفته‌شده است و حدود ۳۰ میلیارد تومان به خزانه دولت برگشته است.

امام‌جمعه فرمهین ادامه داد: باید دست طمعان از این کشور کوتاه شود، در انتصابات مدیران شایسته‌سالاری ملاک باشد و از گذشته عبرت بگیریم، با تکیه‌بر توان داخلی و جوانان آینده روشنی در انتظار این نظام است.

وی گفت: دشمن وقتی مقاومت ملت ایران را می‌بیند، مجبور می‌شود که تحریم‌ها را بردارد و با مقاومت، دشمن را وادار به برداشتن تحریم‌ها می‌کنیم.

فیض کرمیان افزود: به توانایی جوانان انقلابی ایمان بیاوریم و در مسئولیت‌های مهم کشوری و حتی شهرستانی از جوانان انقلابی استفاده کنیم و به نیروهای ارزشی بها بدهیم.

انتهای پیام/

captcha