کارشکنی در تامین سهم شهرداری اراک از تصفیه پساب فاضلاب؛ محیط زیست بهانه گیری می کند!/ از 17 میلیارد تومان برای 70 دستگاه اتوبس تا اعطای امتیاز به مالکین املاک خیابان محسنی تامین پول کمک جدید به ۱۸ میلیون خانوار از کجا؟ دولت پاسخ دهد «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری سرلشکر باقری: مبارزه با فساد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است تلاش رئیس جمهور برای فرار از پاسخگویی با یک روش کهنه/ دولت روحانی چگونه منابع ارزی کشور را در جنگ اقتصادی هدر داد؟ تناقض گویی رئیس جمهور در مواجهه با اشتغال/ روحانی 19 آبان 98: دولت نباید شغل ایجاد کند/ روحانی 29 مرداد 96: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟! سازمان سینمایی وچالش سامان‌دهی اکران/سلطه بفروش‌ها پایان می‌یابد؟ اختصاص 360 میلیارد تومان برای کارآفرینان مناطق سیل‌زده/ ایجاد 840 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصاد چرا ارتش آمریکا در تأسیسات نفتی سوریه مستقر شده‌ است؟
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۹
کد خبر: 62692
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
امام جمعه فرمهین:

تحریم ها علیه ملت ایران راه به جای نمی برد

امام جمعه فرمهین گفت: این که دشمن بیان می کند، گزینه های مختلفی روی میز علیه ملت ایران دارد، دروغ است، دشمن گزینه ای جز تحریم ها ندارد و این تحریم ها هم به نهایت خود رسیده است و دشمن مجدداً از اول دوباره تحریم می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه فرمهین گفت: در فشارهای اقتصادی و تحریم ها، هدف همه مردم ایران هستند.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا برای ملت ایران تصمیم می گرفت و همه ذخایر این کشور را هم به تاراج می بردند اما بالاخره صبر و تحمل این ملت به سر آمد و رژیم پهلوی را سرنگون کردند.

فیض کرمیان اظهار کرد: هدف از سرنگونی رژیم پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی این بود که مردم به استقلال برسند و با عزم مردمی و رهبری امام(ره) انقلاب اسلامی پیروز شد و الان ۴۰ سال این انقلاب در برابر هجمه های دشمن مقاومت کرده است.

امام جمعه فرمهین بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب، دشمن جنگ را بر ما تحمیل کرد و همه کشورهای دنیا دست به دست هم دادند تا ما را به زانو درآوردند و دوباره بر ملت ایران مسلط شوند.

وی گفت: دشمن وقتی در جنگ نظامی شکست خورد با تحریم ها علیه این نظام توطئه کرد و با جنگ مخملی وارد میدان شد تا به این انقلاب ضربه بزند و فتنه ۸۸ یکی از توطئه های دشمن بود.

فیض کرمیان ادامه داد: نفوذ آخرین گزینه دشمن در مقابله با انقلاب بود که با هوشیاری و بصیرت سربازان امام زمان(عج) و دیده بان انقلاب ناکام ماند.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: این که دشمن بیان می کند، گزینه های مختلفی روی میز علیه ملت ایران دارد، دروغ است، دشمن گزینه ی جز تحریم ها ندارد و این تحریم ها هم به نهایت خود رسیده است و دشمن مجددا از اول دوباره تحریم می کند.

وی افزود: دشمن گمان می کرد که با تحریم ها و فشار اقتصادی در کمتر از چند ماه ملت ما را به زانو درمی آورد و به اهداف خود می رسد اما سختی تحریم ها با مقاومت از بین می رود.

فیض کرمیان اظهار کرد: با انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی در قوه قضائیه جلوی انحراف در کشور گرفته‌شده است و حدود ۳۰ میلیارد تومان به خزانه دولت برگشته است.

امام‌جمعه فرمهین ادامه داد: باید دست طمعان از این کشور کوتاه شود، در انتصابات مدیران شایسته‌سالاری ملاک باشد و از گذشته عبرت بگیریم، با تکیه‌بر توان داخلی و جوانان آینده روشنی در انتظار این نظام است.

وی گفت: دشمن وقتی مقاومت ملت ایران را می‌بیند، مجبور می‌شود که تحریم‌ها را بردارد و با مقاومت، دشمن را وادار به برداشتن تحریم‌ها می‌کنیم.

فیض کرمیان افزود: به توانایی جوانان انقلابی ایمان بیاوریم و در مسئولیت‌های مهم کشوری و حتی شهرستانی از جوانان انقلابی استفاده کنیم و به نیروهای ارزشی بها بدهیم.

انتهای پیام/

captcha