کارشکنی در تامین سهم شهرداری اراک از تصفیه پساب فاضلاب؛ محیط زیست بهانه گیری می کند!/ از 17 میلیارد تومان برای 70 دستگاه اتوبس تا اعطای امتیاز به مالکین املاک خیابان محسنی تامین پول کمک جدید به ۱۸ میلیون خانوار از کجا؟ دولت پاسخ دهد «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری سرلشکر باقری: مبارزه با فساد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است تلاش رئیس جمهور برای فرار از پاسخگویی با یک روش کهنه/ دولت روحانی چگونه منابع ارزی کشور را در جنگ اقتصادی هدر داد؟ تناقض گویی رئیس جمهور در مواجهه با اشتغال/ روحانی 19 آبان 98: دولت نباید شغل ایجاد کند/ روحانی 29 مرداد 96: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟! سازمان سینمایی وچالش سامان‌دهی اکران/سلطه بفروش‌ها پایان می‌یابد؟ اختصاص 360 میلیارد تومان برای کارآفرینان مناطق سیل‌زده/ ایجاد 840 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصاد چرا ارتش آمریکا در تأسیسات نفتی سوریه مستقر شده‌ است؟
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۳
کد خبر: 62631
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
حجت الاسلام مبارک آبادی؛

شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات در چار چوب قانون و اخلاق عمل می کند

رئیس هیات نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی گفت: در مجموعه شورای نگهبان به عنوان ناظر و براساس وظیفه و در چار چوب قانون و اخلاق کار خود را انجام می دهیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، حجت الاسلام امید رضا مبارک آبادی، رئیس هیات نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی به همراه جمعی از مسئولان شهرستان با خانواده معظم شهیدان محمد ابراهیم تبرته فراهانی، یوسف علی امیر آبادی و شهید روحانی حسن یوسفی از شهدای فراهان دیدار کرد.

حجت الاسلام مبارک آبادی، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: ما مدیون شهدا هستیم و با دیدار خانواده شهدا معنویت کسب کرده و ما به دعای خیر پدران و مادران شهیدان نیازمندیم.

وی افزود: ما در مجموعه شورای نگهبان به عنوان ناظر و براساس وظیفه و در چار چوب قانون و اخلاق کار خود را انجام می دهیم.

مبارک آبادی اظهار کرد: با احدی تعارف نداشته و کار ما حزبی، گروهی و بدون حب و بغض و بر اساس مستندات است.

رئیس هیات نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی خاطر نشان کرد: میزان و تراز ما ولایت و راه ما راه شهدا که همان سعادت و آموزه های درس امام حسین(ع) است و در مسیر راه شهدا گام برداشته، تا شاهد برگزاری انتخاباتی خوب و سالم باشیم و کسانی بر کرسی های مجلس تکیه بزنند تا ادامه دهنده راه شهدا و دلسوز نظام و انقلاب باشند.

انتهای پیام/

captcha