بیماران بستری در بیمارستان برای بستری رزمندگان مجروح با رضایت خودشان از بیمارستان مرخص می شدند/تنها 10 درصد از مفاهیم دفاع مقدس به جامعه منتقل شده است آمریکا رو به افول است ۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی جزئیات طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»/ ساخت انبوه و کنترل قیمت مسکن اولویت‌های این طرح است ‍ گران‌ترین شیرینی ایران آقای ترامپ وعده انتقام ما قطعی و جدی است آغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تروئیکای اروپا: هر اقدامی برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران فاقد اثر قانونی است مروری بر اظهارات انتخاباتی روحانی/ کلیدواژه؛ «انتظارات مردم» آیا حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال تصمیم نظام بود؟
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
کد خبر: 62494
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۴
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد

اهدای 620 سری جهیزیه به زوج های جوان به مناسبت کنگره ملی شهدای استان مرکزی

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: به مناسب کنگره ملی نقش امام خمینی در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی، 620 سری جهیزیه در بین زوج های جوان در قالب ازدواج آسان توزیع می گردد که این اقلام همزمان با اجلاسیه نهایی در 11 مهرماه به دست خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت خواهد رسید.

امید محترمی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب با اشاره به کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی، گفت: ارائه خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی یکی از محوری ترین برنامه هایی است که ذیل این کنگره تعریف شده است.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش جهادگران عاشورایی افزود: در این رزمایش حدود 280گروه جهادی در مناطق محروم شهرها و روستاها در حال ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، عمرانی، پزشکی، دامپزشکی و... هستند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه حضور گروه های جهادی به صورت داوطلبانه از قشر های مختلف مردم صورت می گیرد، تصریح کرد: با حضور گروه های جهادی در مناطق محروم شاهد رویش استعدادهای برتر و افزایش امید در این نقاط هستیم.

محترمی عنوان کرد: افتتاح بیش از 180 پروژه عمرانی همزمان با روز کنگره شهدای استان صورت می پذیرد و بیش از 400 پروژه در دست اجرا نیز مراحل پایانی خود را طی می کند که تمام این اقدامات جهادی و محرومیت زدایی به مناسبت کنگره تعریف شده اند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه تقویت کانون خانواده و کمک به زوج های جوان یکی از رویکردهای اصلی بسیج است، گفت: به مناسب کنگره ملی نقش امام خمینی در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی، 620 سری جهیزیه در بین زوج های جوان در قالب ازدواج آسان توزیع می گردد که این اقلام همزمان با اجلاسیه نهایی در 11 مهرماه به دست خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت خواهد رسید.

/انتهای پیام

captcha