دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به ماجرای رومینا گزارش؛ چه زمانی طلا ارزان می شود؟/ پیش بینی سبزپوشی بورس در هفته آینده آیا دولت آمریکا ماشه را بر پیکر نیمه‌جان برجام خواهد کشید؟ ترامپ احیای برجام را برای دولت بعدی آمریکا دشوار کرده است واکنش میثم مطیعی به ماجرای قتل رومینا اشرفی اختصاصی| امتیازدهی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های مجلس بازنگری می‌شود رساندن بنزین به ونزوئلا پاسخ محکمی به زورگویی‌های آمریکا بود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی/ تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده قاسم‌پور: آسیه پناهی و ساکنان شهرک فدک کرمانشاه قربانی رویه‌های غلط اداری شده‌اند
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
کد خبر: 62468
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

180 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان مرکزی افتتاح می‌شود

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از افتتاح بیش از 180 پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی همزمان با روز برگزاری کنگره شهدای استان در 11 مهر خبر داد و گفت: همچنین بیش از 400 پروژه در دست اجرا نیز مراحل پایانی خود را طی می‌کنند که تمام این اقدامات جهادی و محرومیت‌زدایی به مناسبت کنگره تعریف شده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی امروز در جلسه ۱۶۹ ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: ارائه خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی یکی از محوری‌ترین برنامه‌هایی است که در راستای برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی تعریف‌شده چراکه کار کنگره بازخوانی روحیات دفاع مقدس است. یکی از این روحیات فرهنگ جهاد و از خودگذشتگی است.

محترمی اظهار کرد:  رزمایش جهادگران عاشورایی با تأسی از فرهنگ عاشورا و الگو برداری از روحیات رزمندگان دفاع مقدس با حدود 280 گروه جهادی در مناطق محروم شهرها و روستاها در حال ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، عمرانی، پزشکی، دامپزشکی و... هستند.

وی با اشاره به اینکه حضور گروه های جهادی به صورت داوطلبانه از قشر های مختلف مردم صورت می‌گیرد ادامه داد: خدمات مؤثری در این راستا به مناطق محروم صورت گرفته است. با حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم ما شاهد رویش استعدادهای برتر و افزایش امید در این نقاط هستیم.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از افتتاح بیش از 180 پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی همزمان با روز کنگره شهدای استان خبر داد و گفت: همچنین بیش از 400 پروژه در دست اجرا نیز مراحل پایانی خود را طی می‌کنند که تمام این اقدامات جهادی و محرومیت‌زدایی به مناسبت کنگره تعریف شده اند.

محترمی تقویت کانون خانواده و کمک به زوج های جوان را یکی از رویکردهای کارهای در راستای برگزاری کنگره عنوان کرد و گفت: به مناسب برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی 620 سری جهیزیه در بین زوج های جوان در قالب ازدواج آسان توزیع می‌گردد و این اقلام همزمان با اجلاسیه نهایی در 11 مهرماه به دست خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت می رسد.

انتهای پیام/

captcha