پویش جهانی شکستن محاصره تبلیغاتی اربعین با #حب_الحسین_یجمعنا گزارش تصویری| وضعیت این روزهای مرز بین المللی شلمچه ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد شورای گفتگو بخش قابل توجهی از مشکلات استان را حل کرده است/ لزوم اعمال معافیت های مالیاتی برای شهرک های صنعتی دولتی تلاش روحانی برای اثبات خود به اصلاح‌طلبان/روحانی در مسیر احیا؟! آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین تقابل گفتمانی در مناسک اربعین حسینی یک موسسه انتشاراتی کتاب فرقه جادوگری صهیونیست را منتشر کرد!/ رپورتاژ خبرگزاری کتاب برای کتاب صهیونیستی/ آیا وزارت فرهنگ بر انتشار کتب نظارت حداقلی هم ندارد؟ حملات شیمیایی ترکیه به سوریه متین ستوده با قرار کفالت آزاد شد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
کد خبر: 62467
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

واژگونی تانکر حامل مواد نفتی در اراک

صبح امروز یک دستگاه  تانکر حمل سوخت که حامل مقادیری مواد نفتی و بنزین بود، مقابل ترمینال سردشت اراک واژگون شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز حوالی ساعت 10 صبح، یک دستگاه  تانکر حمل سوخت که حامل مقادیری مواد نفتی و بنزین بود، مقابل ترمینال سردشت اراک واژگون شد.

شاهدان از خروج بنزین بر روی سطح خیابان خبر داده اند.

پس از این حادثه نیروهای آتش نشان ، پلیس و امدادی به محل حادثه اعزام شده و تلاش ها برای کاهش آسیب های احتمالی این واژگونی ادامه دارد.

در همین راستا رئیس پلیس راهور استان مرکزی اعلام کرد که پس از واژگونی تانکر حمل بنزین در مقابل ترمینال مسافربری شهر اراک پلیس و نیروهای امدادی بلافاصله در محل حاضر و محدودیت های ترافیکی را در محل اعمال کردند.

سرهنگ حسینی افزود: حرکت خودروها از میدان بسیج- پل سردشت به طرف کمربندی جنوبی و از میدان محیط زیست به سمت کمربندی جنوبی تا اطلاع ثانوی ممنوع و این دو مسیر مسدود است.

انتهای پیام/

captcha