نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۰
کد خبر: 62465
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

كشف محموله ميلياردی لوازم‌آرایشی قاچاق از زير بار كاه در دليجان

فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف 3 ميليارد ريال لوازم‌آرایشی قاچاق در بازرسي از يك دستگاه خودروي كاميونت حامل بار كاه در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان دليجان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمي شهرستاني فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: با آغاز طرح‌های تشديد مبارزه با قاچاق كالا، مأموران انتظامي در شهرستان دليجان در انجام تحقيقاتي از تردد يك دستگاه خودروي كاميونت حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مطلع شدند.

شهرستانی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی عملياتي پليس، خودروي كاميونت كه حامل بار كاه بود، شناسايي و در عملياتي متوقف شد.

وی ادامه داد: در بازرسي از اين خودرو37 هزار و 262 عدد انواع لوازم‌آرایشی و تعدادي رول ژله اي استخر كشف و راننده خودرو دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی ارزش ريالي اين محموله قاچاق را در اعلام كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي در حدود 3 ميليارد ريال اعلام كرد.

دلیجان واقع در جنوب استان مرکزی با ۵۰ هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی واقع شده است.

انتهای پیام/

captcha