نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۹
کد خبر: 62446
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

گزارش تصویری|بازار لوازم‌ التحریر اراک

با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید بازار لوازم التحریر و کیف مدرسه داغ تر از هر زمان دیگری می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛  در فاصله کمتر از 2 روز تا آغاز فصل پائیز و بازگشایی مدارس، بازار لوازم‌التحریر با وجود گرانی در شهرستان اراک داغ است.

علی رغم افزایش چند برابری قیمت لوازم التحریر و ملزومات مدرسه، هر ساله با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید بازار خرید و فروش این محصولات داغ تر از هر زمان دیگری می شود.

captcha