نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۱
کد خبر: 62393
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
فرمانده سپاه پاسداران:

راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران راز شکست دشمن را در جهاد و کنار مردم بودن و توجه به زندگی و کاستن از مشکلات آن ها دانست و خاطرنشان کرد: این مهم، امروز عین جنگ است و فرقی ندارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در مراسم افتتاح پروژه های محرومیت زدایی که در محل روستای پیربز، از توابع خراسان شمالی برگزار شد، حضور خود در این منطقه محروم را یک افتخار دانست و از تلاش، همکاری و همراهی استاندار خراسان شمالی و سپاه استان تشکر و قدردانی کرد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد: امروز جهاد ما، ساختن و آباد کردن بوده و این چیزی است که دشمن با آن مقابله می کند.

وی با بیان اینکه دشمن می خواهد مردم ما را فقیر و کشور ما را ضعیف نگه دارد و اینگونه ببیند، اظهارداشت: ولی ما اجازه نمی دهیم و با همه وجودمان، خودمان را خادم این مردم می دانیم.

سردار سلامی افزود: اگر کاری هم انجام می دهیم، با قلب هایمان است و منتی هم نیست و اگر کاری انجام می شود، این دارایی مربوط به خود شما است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه دغدغه اصلی امروز رهبر معظم انقلاب، زندگی شما است، بیان داشت: ما از طرف ایشان امر به کمک و آماده برای انجام وظیفه هستیم.

سردار سلامی راز شکست دشمن را در جهاد و کنار مردم بودن و توجه به زندگی و کاستن از مشکلات آن ها دانست و خاطرنشان کرد: این مهم، امروز عین جنگ است و فرقی ندارد.

وی با اشاره به اینکه ما در میدان جنگ همه را ه ها را به فضل الهی بر دشمن بسته ایم و راهی برای نفوظ نگذاشته و نمی گذاریم، گفت: از آنجا مطمئن هستیم که سربازان، بسیجیان و پاسداران ما در مرزها با چشم باز در کمین دشمن اند و از دشمن بزرگ و کوچک، نگران نیستیم.

سردار سلامی افزود: از این نگرانی ها دیگر عبور کرده ایم و دشمن هم به این امر واقف است و امروز آنقدر قدرتمند شده ایم که مجبورند هر حادثه ای که اتفاق می افتد، به دروغ هم شده به ما نسبت دهند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه پاسداری و حفاظت از انقلاب تنها بخشی از مسئولیت سپاه است، اظهارداشت: سپاه به درون هم می نگرد و در میدان سازندگی و کمک رسانی همگام با نظام است.

وی اذعان داشت: عزت ایران اسلامی هر روز به برکت رهبری، ولایت، اسلام و مردم وفادار به نظام، بیش از پیش می شود و دشمنان ما نیز هر روز ذلیل تر خواهد شد.

انتهای پیام/ 

captcha