ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد شورای گفتگو بخش قابل توجهی از مشکلات استان را حل کرده است/ لزوم اعمال معافیت های مالیاتی برای شهرک های صنعتی دولتی تلاش روحانی برای اثبات خود به اصلاح‌طلبان/روحانی در مسیر احیا؟! آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین تقابل گفتمانی در مناسک اربعین حسینی یک موسسه انتشاراتی کتاب فرقه جادوگری صهیونیست را منتشر کرد!/ رپورتاژ خبرگزاری کتاب برای کتاب صهیونیستی/ آیا وزارت فرهنگ بر انتشار کتب نظارت حداقلی هم ندارد؟ حملات شیمیایی ترکیه به سوریه متین ستوده با قرار کفالت آزاد شد ده‌ها پله پائین‌تر از «هیچ»! نظرسنجی مریلند| سردار سلیمانی همچنان در صدر محبوبترین چهره‌های ایرانی
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
کد خبر: 62375
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
رئیس خبرگزاری صدا‌و‌سیما خبر داد:

هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود

رئیس خبرگزاری صدا‌و‌سیما به نقل از وزیر اقتصاد در صفحه توئیتر خود از تعیین تکلیف شدن هپکو در هفته آینده خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته کارگران شرکت هپکو اراک در اعتراض به محقق نشدن وعده مسئولان، در مقابل این شرکت دست به تجمع زدند و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض خود پایان دادند. تجمعات اعتراضی روز گذشته منجر به درگیری بین برخی از کارگران و پلیس و در نهایت دستگیری تعدادی از این کارگران شد. کارگران این شرکت در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به خواسته‌های به حقشان در مسیر راه آهن شمال به جنوب تجمع کرده و خواستار تعیین سهامدار جدید برای هپکو شدند. خواسته کارگران تغییر سهامدار عمده شرکت و واگذاری آن به فرد اهلیت داری است که بتواند فارغ از نگاه‌های تجاری رونق را به هپکو بازگردانند.

سید مهرداد سید مهدی، رئیس خبرگزاری صدا و سیما در صفحه رسمی خود در توئیتر با انتشار یک توئیت خبر از تعیین تکلیف شدن وضعیت هپکو در هفته آینده خبر داد. وی در این توئیت نوشت: «وزیر اقتصاد به گزارش امروز مجتبی غلامی، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در اراک از ماجرای غم‌انگیز خصوصی‌سازی در هپکو و دودی که به چشم کارگران رفته، واکنش نشان داد و گفت هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود. خبرگزاری صدا و سیما ماجرای واگذاری‌ها را تا آخر پیگیری خواهد کرد.»

هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می شود

انتهای پیام/

captcha