شناسایی ۲ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی رهبر انقلاب در پیامی درگذشت آیت الله محجوب را تسلیت گفتند حقوق سربازان ۲۰ درصد اضافه شد/طرح خرید خدمت به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود راز قتل مرد و زن ساوجی با دستگیری قاتلان آنها برملا شد متن پاسخ تهدیدآمیز فیفا به فدراسیون ایران/فرصت برای فرار از تعلیق کاهش زمان مجوز کسب و کار از ۷۲ روز به ۳ روز/ وزیر اقتصاد: کسب مجوز بیش از ۳ روز را به ما خبر دهید قتل شهروند سیاه پوست چهره ددمنشانه آمریکا را آشکار کرد/ اعتراضات آمریکا مقدمه ای در فروپاشی این کشور جزئیات فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری‌ها/ سفارش های فروش وارد چرخه معاملات عادی بورس نمی‌شود ‍ صادرات 60 میلیون دلاري استان مركزي به 43 كشور جهان لایحه حذف ۴ صفر دارای ابهاماتی است که به مجلس اعلام شد
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
کد خبر: 62375
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
رئیس خبرگزاری صدا‌و‌سیما خبر داد:

هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود

رئیس خبرگزاری صدا‌و‌سیما به نقل از وزیر اقتصاد در صفحه توئیتر خود از تعیین تکلیف شدن هپکو در هفته آینده خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته کارگران شرکت هپکو اراک در اعتراض به محقق نشدن وعده مسئولان، در مقابل این شرکت دست به تجمع زدند و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض خود پایان دادند. تجمعات اعتراضی روز گذشته منجر به درگیری بین برخی از کارگران و پلیس و در نهایت دستگیری تعدادی از این کارگران شد. کارگران این شرکت در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به خواسته‌های به حقشان در مسیر راه آهن شمال به جنوب تجمع کرده و خواستار تعیین سهامدار جدید برای هپکو شدند. خواسته کارگران تغییر سهامدار عمده شرکت و واگذاری آن به فرد اهلیت داری است که بتواند فارغ از نگاه‌های تجاری رونق را به هپکو بازگردانند.

سید مهرداد سید مهدی، رئیس خبرگزاری صدا و سیما در صفحه رسمی خود در توئیتر با انتشار یک توئیت خبر از تعیین تکلیف شدن وضعیت هپکو در هفته آینده خبر داد. وی در این توئیت نوشت: «وزیر اقتصاد به گزارش امروز مجتبی غلامی، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در اراک از ماجرای غم‌انگیز خصوصی‌سازی در هپکو و دودی که به چشم کارگران رفته، واکنش نشان داد و گفت هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود. خبرگزاری صدا و سیما ماجرای واگذاری‌ها را تا آخر پیگیری خواهد کرد.»

هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می شود

انتهای پیام/

captcha