نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۵
کد خبر: 62159
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

دومینوی انتصابات فرماندار فراهان/«احمدرضا آدینه» سرپرست فرمانداری فراهان شد

از یک ماه گذشته شاهد بی سامانی در مدیریت فرمانداری فراهان هستیم، با تودیع فرماندار اسبق شهرستان فراهان در 17 مرداد ماه 98 تاکنون حکم انتصاب سرپرستی فراهان برای سه مدیر صادر شده است. 

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ با تودیع سید احمد سجادی، فرماندار اسبق فراهان، «صدیقه سلیمانی آشتیانی» با حکم استاندار مرکزی به عنوان سرپرست فرمانداری فراهان منصوب شد، پس از دو هفته از معارفه‌اش در کسوت سرپرستی در هفته دولت با حکم دادستان مرکزی به اتهام تبلیغ علیه نظام توسط نهادهای امنیتی بازداشت شد و از سمت خود ملغی شد.

استاندار مرکزی هم چند روز بعد از بازداشت سرپرست فرمانداری فراهان در سخنرانی در جمع مردم فراهان در محل مسجد جامع شهر فرمهین به جای تأسف از این موضوع به دفاع از ایشان پرداخت و از نحوه بازداشت ایشان توسط نهادهای امنیتی گلایه‌مند شد.

 در 4 شهریورماه 98 « محمود حسنی» مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی به عنوان سرپرست فرمانداری فراهان معرفی شد اما یک روز قبل از برگزاری مراسم تودیع و معارفه این حکم هم لغو شد و «احمدرضا آدینه» مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مرکزی با حفظ سمت با حکم استاندار مرکزی به عنوان سرپرست فرمانداری فراهان منصوب شد.

از سال 95 تاکنون دو فرماندار و سه سرپرست بر صندلی مدیریت فرمانداری فراهان تکیه زدند، فعالان سیاسی شهرستان این بی ثباتی در مدیریت فرمانداری فراهان را بی تفاوتی استانداری مرکزی نسبت به این منطقه و از طرف دیگر دخالت های نماینده حوزه انتخابیه در انتصاب فرمانداری فراهان می دانند.

با این وصف باید دانست که تغییرات مکرر مدیریتی در سطح فرمانداری که مدیر ارشد یک شهرستان به شمار می رود باعث بلاتکلیفی در بین سایر مدیران ادارات و سازمان های دولتی در این شهرستان می شود و به همین دلیل به نظر می رسد که اگر مسئولان دولت در استان مرکزی لازم است در انتخاب خود تمامی جوانب را در نظر می گرفتند تا این مسائل به وجود نمی آمد.

حال باید منتظر بود تا پس از خانه تکانی مدیریتی بار دیگر پس از کش و قوس های مختلف و جنجال برای معرفی گزینه های متعدد، چه کسی به عنوان فرماندار بر مسند فرمانداری فراهان تکیه می زند یا اینکه قرار است تا پایان انتخابات فرمانداری فراهان با سرپرست اداره شود؟!

انتهای پیام/

captcha