ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
کد خبر: 62120
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴
سردار نوعی اقدم:

مشکل ایران با آمریکا با برجام حل نخواهد شد/ ایران با اقتدار در مقابل تمام دنیا پیروز بوده است

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه با اشاره به اینکه برجام مشکلات ایران را با آمریکا حل نمی کند گفت: همان طور که شاهد بودیم بعد از برجام نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بعد از امضای برجام شاهد تشدید تحریم ها بوده ایم.

به گزارش دیار آفتاب؛سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه عصر امروز در سومین یادواره سردار شهید حبیب‌الله داودآبادی و یکصد شهید شهر داودآباد با اشاره به اینکه شهدا امروز براي ما بسيار ارزشمند هستند، گفت: در سايه جانفشانی شهدا است كه ملت ايران امروز در مسند قدرت و صلابت منطقه اي و جهاني قرار گرفته است.

نوعی اقدم، برگزاري يادواره شهدا را ترويج دهنده فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه دانست و اظهار کرد: تجليل از مقام شامخ شهدا و خانواده‌ هاي آنها يك وظيفه همگاني است.

وی، با تاکید بر اینکه خانواده هاي شهدا و ايثارگران با ايثار و از خودگذشتگي خود محبت بزرگي براي پايداري نظام و انقلاب اسلامي انجام دادند ادامه داد: امروز مسئولین باید در سنگر خدمتگزاري به اين ملت فرصت‌ها را غنيمت شمرده و در حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي كوشا باشيم.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه، با اشاره به اینکه در نظام اسلامی همه چیز بر پایه مردم است گفت: انقلاب را مردم به پیروز رسانده اند و در چهل سال از عمر با برکت انقلاب هم مردم با همه سختی ها و نا ملایمات پای انقلاب بوده اند.

نوعی اقدم، با تاکید بر اینکه مسئولین باید قدر این مردم را بدانند و برای رفع مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند بیان کرد: مردم همواره پای نظام و آرمان های امام(ره)، شهدا و رهبر معظم انقلاب بوده اند، مسئولین باید مراقب باشد باعث نشوند با کم کاری مردم از نظام دلسرد شوند.

ایران با اقتدار در مقابل تمام دنیا پیروز بوده است

وی، با اشاره به اینکه امروز با عزت می گویم که ایران با اقتدار در مقابل تمام دنیا پیروز بوده است، اضافه کرد: البته برای تداوم پیروزی ها نیاز است وحدت و خدمت به مردم تحت امر ولایت فقیه مورد توجه اقشار مختلف مردم و مسئولین باشد.

نوعی اقدم، اظهار کرد: با وجود اینکه آمریکا در شهر بوکمال سوریه 4 هزار نیرو اعزام کرد و تریلیون ها دلار در عراق هزینه کرده بود، رئیس جمهور آمریکا برای یک سفر به منطقه، شبانه سفر می کند.

اعتماد مردم به مسئولین امنیتی و بی اعتمادی مردم به مسئولین اقتصادی

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه، با بیان اینکه مردم نسبت به مسئولین امنیتی اعتماد دارند ولی نسبت به مسئولین اقتصادی اعتمادی ندارند بیان کرد: علیرغم اینکه آمریکا با همه توان همواره ملت ایران را تحریم و تهدید کرده است ولی این اقدامات آمریکا همواره برای مردم ایران مسخره کننده بوده است ولی در حوزه اقتصاد به دلیل اعتمادی که به مدیران وجود ندارد با کوچکترین شایعه ای شاهد نوسانات فراوان قیمتی هستیم.

نوعی اقدم، با اشاره به اینکه کمک به دولت همواره از تاکیدات رهبر معظم انقلاب بوده است افزود: با وجود اینکه دولت در سال های اخیر به مردم توصیه کرده است در برابر مشکلات مقاومت کنند تا شرایط موجود را سپری کنیم، ولی باید پذیرفت تا زمانی که مدیرانی در رأس امور هستند، فرزندان و خانواده هایشان در خارج از کشور زندگی می کنند نمی توانند تصمیممان متناسب با شرایط موجود را اتخاذ کنند.

مشکل ایران با آمریکا با برجام حل نخواهد شد

وی، با تاکید بر اینکه در انقلاب مشکلی نداریم در انتخابات مشکل داریم بیان کرد: اگر می خواهیم در داخل شاهد مشکلات اقتصادی نباشیم باید در انتخابات دقت بیشتری داشته باشیم و با بصیرت در انتخابات وارد شویم.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه با اشاره به اینکه برجام مشکلات ایران را با آمریکا حل نمی کند گفت: همان طور که شاهد بودیم بعد از برجام نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بعد از امضای برجام شاهد تشدید تحریم ها بوده ایم.

نوعی اقدم با بیان اینکه انقلاب با تحریم متولد شده و به بلوغ رسیده است بیان کرد: خود آمریکا هم امروز به این نتیجه رسیده است که تشدید تحریم ها بر ملت ایران کار ساز نیست.

 انتهای پیام/

captcha