ابتلای 7209نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی113 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته بیعت توئیتری ها با رهبر معظم انقلاب #لبیک_یا_خامنه_ای همچنان با اختلاف زیاد ترند نخست توئیتر فارسی مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش تپه قزل‌قلعه فراهان یک بنای مذهبی ساسانی بوده است چرا عید غدیر، بالاترین عید اسلام است؟ مرگ نوه در برخورد با کامیون پدر بزرگ آدم بکشید! ما شما را معترض می‌نامیم! توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۶
کد خبر: 62116
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

گزارش تصویری| اولین واحد احداثى آسيب ديده از سیل در استان مرکزى

اولین واحد احداثى براى مردم آسيب ديده از سیل در شهرستان شازند استان مرکزى توسط جهادگران بسیجی سپاه روح الله امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛اولین واحد احداثى براى مردم آسيب ديده از سیل در شهرستان شازند استان مرکزى توسط جهادگران بسیجی سپاه روح الله امروز به بهره برداری رسید.

این واحد که کمتر از 40روز توسط جهادگران بسیج سازندگی ساخته شده است، امروز توسط سردار کريمى فرمانده سپاه روح الله استان مرکزى افتتاح شد.

لازم به ذکر است ساخت ۶۲۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در حال انجام است که هم اکنون بسیاری از آنها با پیشرفت بیش از 75 درصد در حال ساخت هستند و برخی از آنها هم به بهره برداری رسیده اند.

لازم بذکر است که استان مرکزى يکى از استان هاى آسيب ديده از سيل فروردين ماه 98 است و 5هزار واحد مسکونی سیل زده در سطح استان مرکزی در حال ساخت است.

captcha