ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۴
کد خبر: 62116
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

گزارش تصویری| اولین واحد احداثى آسيب ديده از سیل در استان مرکزى

اولین واحد احداثى براى مردم آسيب ديده از سیل در شهرستان شازند استان مرکزى توسط جهادگران بسیجی سپاه روح الله امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛اولین واحد احداثى براى مردم آسيب ديده از سیل در شهرستان شازند استان مرکزى توسط جهادگران بسیجی سپاه روح الله امروز به بهره برداری رسید.

این واحد که کمتر از 40روز توسط جهادگران بسیج سازندگی ساخته شده است، امروز توسط سردار کريمى فرمانده سپاه روح الله استان مرکزى افتتاح شد.

لازم به ذکر است ساخت ۶۲۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در حال انجام است که هم اکنون بسیاری از آنها با پیشرفت بیش از 75 درصد در حال ساخت هستند و برخی از آنها هم به بهره برداری رسیده اند.

لازم بذکر است که استان مرکزى يکى از استان هاى آسيب ديده از سيل فروردين ماه 98 است و 5هزار واحد مسکونی سیل زده در سطح استان مرکزی در حال ساخت است.

captcha