رانندگان تاکسی اجازه افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌ها را ندارند افزایش قیمت بنزین تأثیری بر قیمت کالاها ندارد/اجرای طرح تشديد کنترل و بازرسي اصناف در بازار اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم و برای کمک به اقشار تحت فشار جامعه است رمز موفقیت و سربلندی دنیای اسلام مقاومت در برابر زورگویان و متجاوزان است ۱۱ گل تا رسیدن به آقای گل ایرانی / ستاره پرتغالی بازهم هت‌تریک کرد سرنوشت صعود در دست ما نیست؛ دعاکنیم عراق بحرین را نبرد! آمریکا نفت سوریه را می‌دزدد/ البغدادی را کشتند چون اسرار مهمی داشت بسیج و سپاه‌ تا بازسازی کامل در کنار مردم می‌مانند/ خانه‌هایی بهتر و زیباتر از گذشته تحویل مردم می‌دهیم آمریکا یک ایرانی را به ۴۶ ماه زندان محکوم کرد 600 هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی/ متقاضیان راهی ادارات پست شدند
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۳
کد خبر: 62116
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

گزارش تصویری| اولین واحد احداثى آسيب ديده از سیل در استان مرکزى

اولین واحد احداثى براى مردم آسيب ديده از سیل در شهرستان شازند استان مرکزى توسط جهادگران بسیجی سپاه روح الله امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛اولین واحد احداثى براى مردم آسيب ديده از سیل در شهرستان شازند استان مرکزى توسط جهادگران بسیجی سپاه روح الله امروز به بهره برداری رسید.

این واحد که کمتر از 40روز توسط جهادگران بسیج سازندگی ساخته شده است، امروز توسط سردار کريمى فرمانده سپاه روح الله استان مرکزى افتتاح شد.

لازم به ذکر است ساخت ۶۲۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در حال انجام است که هم اکنون بسیاری از آنها با پیشرفت بیش از 75 درصد در حال ساخت هستند و برخی از آنها هم به بهره برداری رسیده اند.

لازم بذکر است که استان مرکزى يکى از استان هاى آسيب ديده از سيل فروردين ماه 98 است و 5هزار واحد مسکونی سیل زده در سطح استان مرکزی در حال ساخت است.

captcha