ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۱
کد خبر: 62115
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
 نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

همه باید کمک کنند کنگره شهدای استان به شکل آبرومندی برگزار شود

امام جمعه اراک با اشاره به برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی گفت: برگزاری کنگره کار بسیار بزرگی است و لذا همه باید کمک کنند تا کنگره به شکل آبرومندی برگزار شود و یک الگوی موفق و برتر به سایر استان های دیگر ارائه کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان مرکزی که با محوریت کنگره نقش امام راحل و 6200 شهید استان مرکزی در دوران دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به حضور گسترده مردم در عزاداری های دهه اول محرم گفت: با همین آهنگ و شوری که در دهه اول پیش رفتیم باید به استقبال اربعین حسینی برویم چراکه حماسه اربعین بسیار اهمیت دارد و باید به آن پرداخته شود.

امام جمعه اراک افزود: امسال با توجه به شرایط ویزا قطعا مردم استقبال بیشتری از پیاده روی اربعین خواهند داشت، لذا همه باید آمادگی لازم را داشته باشند تا شرایط بحرانی به وجود نیاید و از کلیه حوادث احتمالی پیشگیری شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی وحدت ملی با کشور و مردم عراق را یک ضرورت مهم در این شرایط دانست و افزود: دشمنان استکباری به دنبال آسیب زدن به این رابطه هستند و لذا حکیمانه عمل کردن در برابر توطئه های دشمنان باید مورد توجه همه باشد.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس، دانشگاه ها و حوزه های علمیه، عنوان کرد: شروع سال تحصیلی مسئولیت سنگینی را برای ما ایجاب می کند چراکه سرمایه های این کشور نوجوانان و جوانان هستند و باید سرمایه گذاری ویژه ای بر روی آنها داشته باشیم.

امام جمعه اراک بزرگترین معروف را هدایت فرزندان و نوجوانان به نحو درست درس خواند دانست و افزود: اجازه ندهیم اخلاق،فکر و رفتار جوانان و نوجوانان تحت تأثیر برنامه های شیطانی دشمنان قرار گیرد و لذا باید نسبت به توطئه ها هوشیارتر باشیم.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی بیان کرد: برگزاری کنگره کار بسیار بزرگی است و لذا همه باید کمک کنند تا کنگره به شکل آبرومندی برگزار شود و یک الگوی موفق و برتر به سایر استان های دیگر ارائه کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی توجه به محتوای برنامه های فرهنگی در ذیل کنگره را لازم و ضروری دانست و گفت: باید همه تلاش خود را برای معرفی شخصیت و تبیین راه و سیره امام که علمدار بزرگ مجاهدت بودند را به کار گیریم.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران انقلاب اسلامی را با تأسی بر قیام عاشورا شکل داده است افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی جریان عاشورا در جریان است و لذا همه باید برای حافظ و تقویت کننده این جریان باشیم.

امام جمعه اراک با بیان اینکه کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان ویژگی ممتاز آن پرداختن به نقش امام خمینی(ره) است گفت: باید کارهای پژوهشی در ذیل کنگره در دبیرخانه آن مستمر باشد چراکه امروز ادامه راه امام برای نسل جوان اهمیت زیادی دارد و کنگره این رسالت را انجام می دهد.

وی با تأکید بر اینکه کلیه مدیران و مسئولان جامعه و به خصوص استان مرکزی باید برخورد مناسبی با مردم داشته باشند افزود: شیوه برخورد مدیران با مردم باید دلسوزانه،حکیمانه،بی منت،خدمتگذارانه و مدبرانه باشد و مردم هم توجه کنند درخواست هایشان از مسئولین قانونی باشد.

آیت الله دری نجف آبادی با انتقاد از جنجال های رسانه ای که برای فوت یک دختر ایجاد شده تصریح کرد: همه باید توجه داشته باشند تا نقطه ضعف و سوژه به دشمنان و معاندین نظام ندهند چراکه عده ای در داخل و خارج منتظر سوء استفاده از کوچکترین مسائل هستند و نمونه آن همین فوت دختر بود.

انتهای پیام/ 

captcha