ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۱
کد خبر: 62108
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

 كشف 114 كيلوگرم ترياك در عمليات پليس

فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: 114 كيلوگرم تریاک از قاچاقچي مواد مخدري كه در پوشش مسافرت خانوادگي در حال تردد در يكي از محورهاي مواصلاتي استان بود، کشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمي شهرستاني فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف 114 كيلوگرم تریاک از قاچاقچي مواد مخدري كه در پوشش مسافرت خانوادگي در حال تردد در يكي از محورهاي مواصلاتي استان بود، خبر داد.

وی با اشاره به تداوم طرح های عملیاتی پلیس، تصریح کرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر يكي از شهرستان هاي استان در انجام تحقيقاتي از تردد يك نفر قاچاقچي مواد مخدر از يكي از محورهاي مواصلاتي مطلع شدند.

شهرستانی افزود:‌ بلافاصله تمهيدات پليس براي شناسايي و دستگيري اين قاچاقچی آغاز شد و ماموران انتظامي موفق شدند او را كه به همراه اعضاي خانواده اش با يك دستگاه خودروي سواري و تحت پوشش مسافرت خانوادگي در حال تردد در يكي از محورهاي مواصلاتي بود، شناسايي و متوقف كنند.

فرمانده انتظامي استان مرکزی ادامه داد:‌ در بازرسي انجام شده از خودروي اين فرد،‌ مقدار 114 كيلوگرم ماده مخدر ترياك كه به شكل ماهرانه اي در صندوق عقب خودرو جاساز شده بود،‌ كشف شد.

وی خاطرنشان کرد: قاچاقچي مذکور در اين عمليات دستگير و به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha