ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۲
کد خبر: 62035
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

توقیف کامیون حامل ۱۰ تن تخمه خارجی در دلیجان

فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ تن تخمه خارجی قاچاق در عملیات پلیس شهرستان دلیجان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی مبارزه با قاچاق را یکی از راه‌های مهم رونق تولید دانست و گفت: در راستای تحقق شعار امسال که رونق تولید نام‌گذاری شده مبارزه با قاچاق کالا در نیروی انتظامی تشدید یافته است.

شهرستانی با بیان اینکه قاچاق کالا صدمات جبران ناپذیری به حوزه‌های مختلف وارد می‌کند اظهار کرد: کالاهایی که بدون هویت گمرکی باشند به حوزه سلامت، تولید، اقتصاد، اشتغال و امنیت صدمه وارد می‌کند.

وی با قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم در امر مبارزه با قاچاق ادامه داد: همکاری و هم‌سویی مردم در امر مبارزه با قاچاق قابل ستایش و در این راستا فضای این استان برای حمل کالای قاچاق ناامن است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر مقابله قاطع با قاچاق بیان کرد: کالاهای خارجی که بدون پروانه گمرکی معتبر باشند به عنوان قاچاق توقیف می‌شود.

وی، از توقیف یک دستگاه کامیون حامل تخمه آفتابگردان قاچاق در عملیات پلیس شهرستان دلیجان خبر داد افزود: مأموران در بازرسی از کامیون موردنظر ۱۰ تن دخمه خارجی قاچاق فاقد مدارک معتبر گمرکی که با نظریه کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ۳ میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: راننده این خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha