ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۲
کد خبر: 62030
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

مشارکت خیرین در طرح «جهاد همبستگی» از آلام سیل‌زدگان می‌کاهد

رئیس کمیته امداد تفرش با اشاره به طرح جهاد همبستگی گفت: این طرح از سوی ناحیه مقاومت بسیج تفرش به منظور کمک به سیل‌زدگان آغازشده تا با جمع‌آوری کمک‌های خیرین بتواند در جهت کاهش آلام سیل‌زدگان گام بردارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهمنی رئیس کمیته امداد تفرش در گفتگو با ندای تفرش با بیان این مطلب که ۷۷ نفر سیل‌زده تفرشی نیازمند چتر مهربانی خیرین هستند، گفت: ۳۱ مورد منزل سیل‌زده در شهرستان شناسایی‌شده که نیازمند تخریب و احداث هستند که با همت خیرین و نوعدوستان انجام می شود.

بهمنی اظهار کرد: بخشی از هزینه های بازسازی به صورت تسهیلات به خانواده های سیل‌زده اعطا می شود که این مبالغ با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و نیازمندی شهرستان، راههای صعب العبور روستایی و بالا بودن هزینه های حمل و نقل، کم است و نیازمند همت خیرین دارد.

وی با اشاره به طرح جهاد همبستگی افزود: این طرح از سوی ناحیه مقاومت بسیج تفرش به منظور کمک به سیل‌زدگان آغاز شده تا با جمع آوری کمکهای خیرین بتواند در جهت کاهش آلام سیل‌زدگان گام بردارد.

رئیس کمیته امداد تفرش در خصوص کمک‌های جمع آوری شده در این طرح بیان کرد: تاکنون خیرین ۱۰۶۵ مترمربع کاشی و سرامیک به ارزش ریالی بیش از ۴۰ میلیون تومان کمکهای خود را اهدا کرده اند و قول‌هایی در این خصوص داده شده است.

بهمنی با اشاره به کالاهای مورد نیاز جهت تکمیل واحدهای مسکونی برای سیل‌زدگان تفرش ادامه داد: کالاهای برقی شامل کلید، پریز، سیم برق، لامپ و سایر کالاها نظیر کابینت، شیرآلات، ظرفشویی و... جهت تکمیل این واحدهای مسکونی مورد نیاز است.

وی خاطر نشان کرد: خیرین و نوعدوستان می توانند کمکهای خود برای تکمیل این واحدهای مسکونی به کمیته امداد تفرش تحویل دهند.

انتهای پیام/

captcha