فرمانده بسیج دارخوین شادگان به شهادت رسید توصیه‌های شهید سلیمانی به سلیمانی‌ها؛ سه پیام اخلاقی به جوانان  ادارات اراک روز پنج شنبه تعطیل شد  بشقابتان را سالم کنید طرح شهید رهنمون در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) اراک سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی منصوب شد رصد و شناسایی ۱۵ مورد تخلف انتخاباتی در فضای مجازی شکست هیمنه رسانه ای دشمنان مهمترین رسالت جوانان و نوجوانان انقلابی است آغاز اولین رویداد تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی در اراک عکس نوشته| نباید از کسی پذیرفت که شورای نگهبان را قبول نداریم
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
کد خبر: 62030
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

مشارکت خیرین در طرح «جهاد همبستگی» از آلام سیل‌زدگان می‌کاهد

رئیس کمیته امداد تفرش با اشاره به طرح جهاد همبستگی گفت: این طرح از سوی ناحیه مقاومت بسیج تفرش به منظور کمک به سیل‌زدگان آغازشده تا با جمع‌آوری کمک‌های خیرین بتواند در جهت کاهش آلام سیل‌زدگان گام بردارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهمنی رئیس کمیته امداد تفرش در گفتگو با ندای تفرش با بیان این مطلب که ۷۷ نفر سیل‌زده تفرشی نیازمند چتر مهربانی خیرین هستند، گفت: ۳۱ مورد منزل سیل‌زده در شهرستان شناسایی‌شده که نیازمند تخریب و احداث هستند که با همت خیرین و نوعدوستان انجام می شود.

بهمنی اظهار کرد: بخشی از هزینه های بازسازی به صورت تسهیلات به خانواده های سیل‌زده اعطا می شود که این مبالغ با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و نیازمندی شهرستان، راههای صعب العبور روستایی و بالا بودن هزینه های حمل و نقل، کم است و نیازمند همت خیرین دارد.

وی با اشاره به طرح جهاد همبستگی افزود: این طرح از سوی ناحیه مقاومت بسیج تفرش به منظور کمک به سیل‌زدگان آغاز شده تا با جمع آوری کمکهای خیرین بتواند در جهت کاهش آلام سیل‌زدگان گام بردارد.

رئیس کمیته امداد تفرش در خصوص کمک‌های جمع آوری شده در این طرح بیان کرد: تاکنون خیرین ۱۰۶۵ مترمربع کاشی و سرامیک به ارزش ریالی بیش از ۴۰ میلیون تومان کمکهای خود را اهدا کرده اند و قول‌هایی در این خصوص داده شده است.

بهمنی با اشاره به کالاهای مورد نیاز جهت تکمیل واحدهای مسکونی برای سیل‌زدگان تفرش ادامه داد: کالاهای برقی شامل کلید، پریز، سیم برق، لامپ و سایر کالاها نظیر کابینت، شیرآلات، ظرفشویی و... جهت تکمیل این واحدهای مسکونی مورد نیاز است.

وی خاطر نشان کرد: خیرین و نوعدوستان می توانند کمکهای خود برای تکمیل این واحدهای مسکونی به کمیته امداد تفرش تحویل دهند.

انتهای پیام/

captcha