ناوهای ایران با اقتدار در آب‌های آزاد حضور خواهد داشت راز شکست دشمن، در جهاد و کنار مردم بودن است/قدرت نظامی ایران سبب نسبت دادن دروغ حوادث به ما شده است ظریف: «تیم ب» در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است اینترنت را قطع می‌کنم و بچه‌ها را به باغچه می‌فرستم وقتی ترکشهای انفجار «آرامکو» به بحرین می‌رسد انتقاد روسیه از تهدید دوباره آمریکا به تشدید تحریم‌‌ها علیه ایران آیا انصارالله در آینده نزدیک تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟ مهمان آمریکایی افق نو: حرم امام رضا حس ویژه‌ای برایم داشت/ به اسلام علاقه دارم/ بولتون غده سرطانی کاخ سفید بود ابعاد ساختارهای اقتصادیِ قاتل امام(ع): طراحی دستگاه «تمرکز ثروت و توزیع طبقاتی آن»/ ابعاد ساختارهای اقتصادیِ برانداز نظام: حاکمیتِ «تمرکز سرمایه و دائم‌افزایی آن» بر سرنوشت کشور از طریق شبکه «شرکت، بانک، برنامه توسعه» با تقویت سازش از ورود پرونده به دستگاه قضایی خودداری کنیم/ لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی کوچک
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۹
کد خبر: 61932
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد

پیش بینی استقبال 15 هزار نفر از کنگره شهدای استان مرکزی/سردار سلامی سخنران کنگره

رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: برای برگزاری اجلاسیه اصلی پیش بینی حضور جمعیت ۱۵هزار نفری را داریم که نیاز است هماهنگی های بیشتری با مجموعه استان مرکزی داشته باشیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محسن گلشن زاده جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی نسبت به سایر اجلاسیه ها ویژگی های خاص دارد که به دلیل وجود این ویژگی ها اهمیت و حساسیت خاصی دارد.

گلشن زاده اظهار کرد: برای برگزاری اجلاسیه اصلی پیش بینی حضور جمعیت ۱۵هزار نفری را داریم که نیاز است هماهنگی های بیشتری با مجموعه استان مرکزی داشته باشیم.

وی ادامه داد: مهمانان اجلاسیه اصلی در سه سطح خارج از کشور و کشوری، خانواده های معظم شهدا از سایر استان ها و شهرستان ها و مهمانان شهرستانی در نظر گرفته شده است.

رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی بیان کرد: برای هر استان یک نماینده مشخص شده تا طبق سهمیه بندی در نظر گرفته شده برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

گلشن زاده بیان کرد: از کلیه استانداران،فرماندهان و مدیران کشوری دعوت به عمل آمده تا در این رویداد مهم شرکت کنند.

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: ۵ کمیته پشتیبانی،روابط عمومی،فرهنگی،مدعوین و حمل و نقل برای اجلاسیه اصلی در نظر گرفته شده که به طور شبانه روز در حال برنامه ریزی برای این رویداد مهم هستند.

وی با اشاره به اینکه کنگره شهدای استان مرکزی فرصتی ارزشمند برای مجموعه استان است ادامه داد: باید به نحو شایسته ای از این فرصت استفاده کنیم.

رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی افزود: ‌به دلیل اهمیت کار باید جلسات به صورت هفتگی با معاونین استانداری و مدیران مربوطه برگزار شود تا کار به شکل دقیق تری انجام شود.

گلشن زاده خاطرنشان کرد: کنگره ملی نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره 6200 شهید استان مرکزی روز پنجشنبه 11 مهرماه با سخنرانی «سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی» و با حضور خانواده معظم شاهد، ایثارگران، جانبازان، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha