ترس در جان ضد انقلاب بعد از دستگیری زم/ شیرین نجفی: آنقدر ترسیدم که تمام خط ارتباطی‌ام با دوستانم را خاموش کردم/ در این چند روز کارم فقط گریه و زاری شده کاهش قیمت گوشت و مرغ در بازار پویش جهانی شکستن محاصره تبلیغاتی اربعین با #حب_الحسین_یجمعنا گزارش تصویری| وضعیت این روزهای مرز بین المللی شلمچه ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد شورای گفتگو بخش قابل توجهی از مشکلات استان را حل کرده است/ لزوم اعمال معافیت های مالیاتی برای شهرک های صنعتی دولتی تلاش روحانی برای اثبات خود به اصلاح‌طلبان/روحانی در مسیر احیا؟! آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین تقابل گفتمانی در مناسک اربعین حسینی یک موسسه انتشاراتی کتاب فرقه جادوگری صهیونیست را منتشر کرد!/ رپورتاژ خبرگزاری کتاب برای کتاب صهیونیستی/ آیا وزارت فرهنگ بر انتشار کتب نظارت حداقلی هم ندارد؟
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
کد خبر: 61807
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
فرمانده انتظامی کمیجان خبر داد؛

کشف 2 هزار لیتر سوخت قاچاق در کمیجان

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان گفت: در عملیات مأموران کلانتری شهرستان کمیجان، 2 هزار لیتر سوخت قاچاق و توزیع خارج کشف شد.

سرهنگ بهزاد فکوری فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه مبارزه با سوخت قاچاق را یکی از برنامه های مهم پلیس این شهرستان است گفت: پدیده شوم قاچاق، نابسامانی در رشد اقتصادی را به دنبال دارد و پلیس با توجه به وظایف ذاتی خود با قاطعیت با این موضوع برخورد خواهد کرد.

فکوری اظهار کرد: در همین راستا در عملیات مأموران پلیس آگاهی شهرستان کمیجان 2 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه خودرو کامیون کشف شد.

وی ادامه داد: در این رابطه افراد خاطی دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان خاطرنشان کرد: همچنین محموله کشف شده به همراه متهمان مربوطه پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع مربوطه شد.

انتهای پیام/

captcha