دفاع مقدس تضمین‌کننده هویت ملت، عزت، سربلندی و استقلال ایران اسلامی است بیان سیره شهدای دفاع مقدس برای جوانان تحول آفرین خواهد بود 13 هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری استان مرکزی سرمایه‌گذاری شد گرفتار موج سوم کرونا در برخی از نقاط کشور هستیم تقدیر از مدافعان سلامت در فراهان علت کاهش سهمیه سوخت وانت بار‌ها مشخص شد دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۹ منتشر شد+دانلود فراخوان تدریس در مراکز علمی کاربردی اعلام شد پیامدهای فعالسازی مکانیزم ماشه از دیدگاه معمار تحریم‌های ایران در دولت اوباما روشی ساده برای نابودی کرونا در ۱۵ ثانیه!
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
کد خبر: 61719
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

شناساندن امام (ره) به نسل جدید یکی از دستاوردهای کنگره شهدای استان/ ایجاد تغییرات ملموس در فضای عمومی جامعه را دنبال می کنیم

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: جوانان و نوجوانان ما از امام(ره) تنها عکس آن را دیده اند ولی شخصیت بزرگ و معنوی ایشان را هنوز نشناخته اند و یکی از دستاوردهای کنگره استان مرکزی شناساندن امام(ره) به نسل جدید است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در جمع مدیران روابط عمومی استان مرکزی گفت: استان مرکزی در شرف برگزاری یک رویداد ملی به نام کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی است که کار این کنگره از پنج سال پیش شروع شده و بناست بعد از اجلاسیه اصلی کنگره، کار آن ادامه دار باشد.

کریمی افزود: در بین کنگره هایی که در کشور تاکنون برگزار شده اند استان مرکزی تنها کنگره ای است که به طور تخصصی در نقش امام خمینی(ره) ورود پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه امام در کشور و استان مرکزی شناخته شده نیستند تصریح کرد: با وجود اینکه امام با تفکر انقلاب اسلامی دنیا را به چالش کشیدند و انحصار دو قطبی دنیا را شکستند، این مهم نیاز به پرداختن دارد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: جوانان و نوجوانان ما از امام تنها عکس آن را دیده اند ولی شخصیت بزرگ و معنوی ایشان را هنوز نشناخته اند  و یکی از دستاوردهای کنگره استان مرکزی شناساندن امام به نسل جدید است.

وی ادامه داد: موزه امام شناسی با محوریت شناخت و تبیین امام همزمان با برگزاری اجلاسیه اصلی برقرار می گردد که کلیه پژوهش ها و تحقیقات به دست آمده در کنگره به این موزه ارسال خواهد شد.

کریمی عنوان کرد: کارهای عمیق و ماندگاری در ستاد کنگره پیش بینی شده که هدف آن پرداختن مستمر به شخصیت معنوی امام خمینی(ره) است.

وی با اشاره به اینکه در برگزاری کنگره از ظرفیت های استانی استفاده شده و نهایت صرفه جویی در هزینه در نظر گرفته شده است اظهار کرد: با برگزاری کنگره ملی و ۱۳ اجلاسیه زیرمجموعه آن، به دنبال ایجاد تغییرات ملموس در فضای عمومی جامعه هستیم که می خواهیم به عنوان  دستاورد اصلی کنگره مطرح باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی نه تنها از امام و شهدا تجلیل می کند و آن را بهتر به جامعه معرفی می کند بلکه از امت مجاهد استان مرکزی و نقش برجسته آنها در دفاع مقدس هم تجلیل به عمل می آورد که به خود و سابقه درخشان خود افتخار کنند.

وی بیان کرد: برای اجلاسیه اصلی نیازمند حس گرفتن فضای عمومی در استان هستیم که هم اکنون این فضا سازی دیده نمی شود و روابط عمومی ها می توانند نقش موثری در این خصوص داشته باشند.

کریمی خاطر نشان کرد: رویداد فرهنگی کنگره استان مرکزی یک امتحانی برای سنجش دستگاه های استان مرکزی است که باید از این فضا برای بهتر شدن فضای جامعه استفاده کنند.

انتهای پیام/

captcha